RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Розвиваючі плакати для дітей

Min:420 Min:420

Абетка Весела абетка на укр мові REW-K008

Код: 5947

Виробник: Знавець (КНР)

Ціна:
420 грн

Абетка Весела абетка на укр мові REW-K008

Артикул: 6925108700420

Звукові плакати поєднують в собі елементи гри і знань. Дитинство дитини насичено розвагами та іграшками, але навчання завжди повинно мати чільну роль. Зайняті батьки можуть скористатися допомогою говорять плакатів, на період виховання. Такі навчальні ігри допоможуть почати читати і розкажуть про предметах, зображених на них. Наприклад: географія, алфавіт, знаки, тварини, космос, підводний світ, початкова математика і багато іншого.
Букви, слова, пісні, приказки, казки, прислів'я, навчальні вірші і навіть іноземні мови - звуковий плакат ніколи не втомиться повторювати дитині, на відміну від живої людини. А повторення-мати навчання, як ми знаємо. Найчастіше, коли процес навчання підносить людина, дитині важко сконцентруватися і заняття можуть швидко набриднути. Якщо купити звуковий плакат, ця проблема вирішується одночасним застосуванням гри і навчання, завдяки чому дитина стає уважним і зацікавленим.
Ваш малюк вже починає проявляти інтерес до навколишнього світу? - Тоді онлайн-маркет «Подушка» пропонує купити звукові плакати для дитини в Києві, Україні за низькими цінами, і перетворити навчання в захоплюючий процес.