Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Дитяча залізниця

Min:240 Min:1130
Залізниця Bambi 7013 Блакитний вагон
Залізниця Bambi 7013 Блакитний вагон
Код: 193148

Виробник: Bambi (КНР)

Ціна:
240 грн
Набір залізниці Подорож по джунглях Hape E3800 delivary icon
Набір залізниці Подорож по джунглях Hape E3800
Код: 166396
delivary icon

Виробник: Hape (Германия)

Ціна:
1 130 грн

Залізниця - дитяча радість і захват щодня

Діти обожнюють іграшковий транспорт. Адже з ним можна «подорожувати» в далекі країни та прекрасно проводити час! Особливо улюблена у хлопчиків і дівчаток дитяча залізниця. З нею цікаво. Це конструктор, іграшка і навчальний посібник - все разом!

Перевага залізниці для дітей перед іншими видами транспорту - в універсальності. Машинка для перегонів або лялька швидко набридають. Але паровозик з рейками може захопити дитину на декілька днів. До того ж іграшка у вигляді залізниці стає базою для створення інших об'єктів міської інфраструктури: будиночків, мостів, веж.

Які бувають: переваги та види

Конструювання - провідний вид діяльності у дітей старше 2-х років. Саме в цьому віці з'являється перша іграшкова залізниця. Паровоз, вагони та рейки в ній зроблені з дерева. Це найбільш комфортний і безпечний в екологічному відношенні матеріал.

набір залізниціМалюкові старше 3-х років можна купити дитячу залізницю з пластика. У такому віці дитина не пред'являє високі вимоги до марки локомотива чи способу зчеплення вагонів. Головне - простота з'єднання рейок. Відмінним вибором будуть набори Thomas & Friends, Wader, Tolo Toys, Bambi. Ігрові конструктори цих брендів відрізняє:
 • яскравий дизайн;
 • просте та надійне кріплення елементів дорожнього полотна;
 • екологічна безпека.
Елементи залізниці для дитячої аудиторії старше 3-х років роблять з ударостійкого пластику. Колеса і корпус потяга іноді роблять із металу. Особливість наборів для маленьких гравців - мінімальна присутність дрібних деталей. Всі частини залізниці для малюків - великі. Їх зручно брати маленькими рученятами.

У віці 5-6 років настає час реалістичних локомотивів та електропотягів. У цей період хлопчики та дівчатка із задоволенням грають наборами LEGO City, KidKraft, Limo Toy, а також залізницею на радіокеруванні з пультом. Рухомі склади для дошкільнят добре деталізовані. У коробці на додаток до потяга і рейок маленький будівельник знайде тунель, перон, мініатюрні шлагбауми, прожектори. Іноді - машинки, пластикові дерева, фігурки тварин і людей.

Увага! При виборі залізниці для дітей варто врахувати, який мультфільм подобається дитині. Можливо, малюк - фанат серіалів «Роботи-потяги» або «Паровозики з Чаггінгтона». В такому випадку доречно підібрати для нього тематичний набір з улюбленими персонажами.

Вибрати дитячу залізницю в каталозі інтернет-магазину «Подушка»

Гра з мініатюрними потягами приносить дитині радість і формує важливі навички. Збірка рейок розвиває моторику, координацію, мислення. Дитина вчиться створювати складні об'єкти, розташовувати окремі частини в рамках цілісної концепції. Залізниця на радіокеруванні додає елемент творчості. Тепер дитина - учасник рольової гри. Він - машиніст швидкісного експреса Хюндай, начальник станції та координатор потоку пасажирів. Три ролі в одній особі!

При виборі дитячої залізниці звертають увагу на такі критерії:дитяча залізниця
 • спосіб збірки конструкції;
 • наявність дрібних деталей;
 • матеріал виготовлення (дерево, метал, пластик);
 • необхідність елементів живлення (батарейок);
 • рекомендований вік дитини (вказано на упаковці);
 • музичний та світловий супровід (світло, гудок);
 • ціна;
 • виробник.
На жаль, залізниця - складна іграшка. Її виробництво вимагає витрат. Тому вартість якісного набору в Україні стартує від 300 грн. Найбільш якісні комплекти для малюків доставляють до Києва з Польщі, Данії, Німеччини. Малюкові до 5-ти років - потяг вибирають батьки. З юним покупцем більш дорослого віку слід радитися. Він сам скаже, який тип залізниці (з вантажним потягом, ретро, ​​швидкісний) він вважає за краще.
arrow down