Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Дитячі вишиванки

Min:920 Min:920
Вишиванка для дівчинки Маки червона збірка Гармонія 24607 delivary icon
Вишиванка для дівчинки Маки червона збірка Гармонія 24607
Код: 294365
delivary icon

Виробник: гармонія (Украина)

Показати більше
Ціна:
920 грн

вышиванки для мальчиков и девочек

Що таке вишиванка?

Це старовинний тип одягу, що символізує зв'язок часів і став дивно популярним в Україні і в усьому світі. Дитяча вишиванка є ошатну національний одяг з традиційним орнаментом. Найчастіше це - сорочечка, однак для дівчаток традиційна національна одяг може бути сукнею, набором сорочка-спідниця, іноді з жилеткою.

Для хлопчика найчастіше це вільна сорочка без виточок з візерунком на грудях, по рукавах і на комірі. Дещо по-іншому виглядає такий одяг для дівчинки - це пишна блуза з візерунком на рукавах і грудях, нерідко це плаття або спідниця.

На різних ярмарках, в магазинах, в онлайн магазинах так просто вибрати і купити вишиванку для дитини. Якщо хочеться подарувати своєму малюкові незвичайне і унікальний виріб, то її необхідно прикрасити самостійно.

технологія виготовлення

В Україні традиційно їх можна виконати декількома способами:

• придбати готову сорочку для вишивання і нанести візерунок на неї;

• викроїти і зшити сорочку самостійно;

• нанести на сорочку готову вишиту тканину, при цьому вона може бути машинного чи ручного роботи;

• провести вишивку безпосередньо на сорочці.

детские вышиванки Де і як купити вишиванку?

Вишиванки в Києві можна придбати практично скрізь і досить недорого, це модний, актуальний тип одягу, який зараз став трендом. Більшість відомих модних будинків використовують народні мотиви та вишивку в оформленні своїх моделей. Це можуть бути онлайн і стаціонарні магазини, ринок, ательє, супермаркети і навіть сувенірні магазинчики.

Вишиванки для дітей мають велику різноманітність традиційних квітів, до основних червоному, білому і чорному додають:

  • для дівчаток кілька відтінків червоного, рожевий, жовтий, помаранчевий;
  • для хлопчиків - всі відтінки синього і зеленого.

Якщо ви збираєтеся купити дитячу вишиванку, слід правильно підібрати її для хлопчика або дівчинки. Для хлопчика - це рівна планка на грудях, для дівчинки - вільний малюнок, часто з квітами і не завжди симетричний, розташовується на грудях і рукавах.

Носити їх також слід індивідуально. Якщо вам необхідно купити вишиванку для хлопчика, до неї слід підібрати пояс. У разі комплектації з широкими традиційними шароварами, пояс однотонний широкий. Якщо вишиванка надаватися зі звичайними штанами, то носиться вона на випуск і підв'язується тканим поясом.

У разі, якщо потрібно купити вишиванку для дівчинки, до неї підійде плетений пояс, віночок з квітами і довгими шовковими стрічками або така ж ткана стрічка на волосся з помпонами. У жіночому вбранні часто присутня вишита жилетка і спідниця.

arrow down