RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Непромокаючий простирадло

Min:308 Min:308

Наматрацник Cosas непромокальний Starfalls White

Код: 313406

Виробник: Cosas (Украина)

розмір: 70х120 см

Артикул: 4822052024447
Ціна:
308 грн

Особливості водонепроникних простирадлом

В останні роки зростає затребуваність водонепроникних простирадлом. Вони популярні в сім'ях з маленькими дітками, літніми людьми або лежачими хворими. Такі вироби використовуються також в дитячих садах, готелях, санаторіях, лікарнях. Вони оберігають матрац від рідини і пилу. Такі вироби істотно збільшують час використання матраців.

Простирадло з непромокаючої тканини: властивості

Водонепроникні простирадла характеризуються такими якостями:

  • Стійкість до забруднення.
  • Стійкість до промокання.
  • Повітропроникність. Сучасні виробники домашнього текстилю при створенні таких виробів використовують матеріали, що забезпечують нормальний повітрообмін і одночасно не пропускають воду. Це вигідно відрізняє водонепроникні простирадла від клейонок, використовуваних раніше.
  • М'якість, приємна до шкіри текстура. Поверхня таких виробів створюється з приємною на дотик тканини. Це робить їх комфортними в застосуванні. Особливою м'якістю володіють моделі з махрової тканини.
  • Практичність. Такий текстиль легко відпирається.

Види непромокальних простирадлом

Є два види водонепроникних простирадлом:

  • Вироби з гумкою, розташованої уздовж усього краю полотна.
  • Простирадла з гумкою на кутах вироби. Така конструкція дозволяє закрити верхню частину матраца і запобігти попаданню на нього вологи.

Існують непромокальні простирадла, які можна кип'ятити. Вони легко переносять кип'ятіння і не втрачають при цьому свої корисні властивості.