RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Вертоліт на радіоуправлінні

Min:1500 Min:5100

Вертоліт на радіокеруванні Syma S39

Код: 126184

Виробник: Syma (КНР)

білий

червоний

Артикул: AKT-S39(S10)
Ціна:
1 500 грн

Модель вертольота 450PRO V2 FBL в комплектації KIT Tarot TL20006-B

Код: 162185

Виробник: Tarot (КНР)

Ціна:
5 100 грн

Модель вертольота 450PRO V2 FBL в комплектації KIT Tarot TL20006-B

Артикул: TL20006-B

Радіокеровані вертольоти: як вибрати, літати і отримувати задоволення.

радіокерований вертоліт Літаюча іграшка - це прекрасний вибір для подарунка юним пілотам, а також їх татам. У нас широкий вибір всіляких моделей вертольотів. Давайте допоможемо вам розібратися в цьому розмаїтті.

Як вибрати радіокерований вертоліт?

Радіокеровані вертольоти, точніше називати їх вертольотами на дистанційному управлінні, є моделі вертольотів класичної схеми, а так само літаючі копії транспортних вертольотів поздовжньої схеми. Є моделі для відкритого простору, а є моделі для закритих приміщень.

Моделі радіокерованих вертольотів для відкритого простору, це моделі, чиє управління відбувається по радіо, на частоті 2,4 гігагерца. Для таких моделей не страшні перешкоди. Їх можна запускати відразу декілька і пілоти не будуть перехоплювати управління друг у друга.

Радіокеровані вертольоти для закритого простору більш прості і дешеві. Їх управління здійснюється на радіоканалі 43 мегагерц або на інфрачервоному (ІК каналі.

радіоуправлямий вертоліт На вулиці сонце може перешкодити управляти таким вертольотом, якщо це ІК канал. Радіоперешкоди від електротранспорту, наприклад, можуть перешкодити нормальному управлінню вертольота на 43 мегагерц.

У нас є і ті і інші. Хоча, звичайно, ми б рекомендували радіокеровані вертольоти на 2,4 гігагерц, як більш надійні і універсальні моделі.

Отже, які вертолетік ви може придбати у нас:

  • великі радіокеровані вертольоти - на ці моделі ви можете поставити камеру, і знімати з борту вертольота репортаж про вашому Не звичайних польоті;
  • маленькі радіокеровані вертольоти - ця мила іграшка підійде і дорослим і дітям, не дивлячись на свої розміри. Задоволення від управління отримає і син і тато і навіть дідусь;
  • вертоліт на дистанційному управлінні - прекрасний вибір, якщо плануєте запускати вертолетік у великому порожньому приміщенні;
  • вертолетік з гіроскопом - на багатьох моделях встановлений гіроскоп. Який би простий не здавалася іграшка, а управляти нею не так-то просто. Гіроскоп допоможе вам стабілізувати політ і отримати ще більше задоволення;

Управління керованим по радіо вертольотом не таке вже просте і вимагає певної навички. Слід пам'ятати, що лопаті несучого пропелера обертаються зі швидкістю до 15 000 оборотів в хвилину і при зіткненні з перешкодою на пристойній швидкості, ваш вертоліт розлетиться на шматки і все задоволення пропаде. Починайте навчання управлінню з підльотів - піднімайте ваш вертоліт в повітря і пробуйте утримати його на певній висоті і м'яко посадити. Джойстики радіоуправління рухайте плавно, дайте час на стабілізацію вертольота в польоті. Як тільки звикнете, переходите до стадії горизонтального польоту. Не бійтеся невдач: навик прийде досить швидко і навколишні будуть вражені піруетів вашого вертольота.

важливо пам'ятати

Ваш вертоліт на дистанційному управлінні - це високотехнологічна іграшка і при дбайливої експлуатації подарує вам масу незабутніх хвилин. Озаботьтесь безпекою польотів. Не спрямовуйте вертоліт на людей. Слідкуйте, щоб в зоні польотів не було дітей і тварин. Бережіть себе - удар пропелером по пальцю може бути дуже болючим.

Бажаємо вам незабутніх хвилин задоволення від польотів на цьому, літаючому керованим по радіо вертольотом.