RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Універсальні коляски

Min:5319 Min:11250

Дитяча коляска 2в1 Jedo Koda V5

Код: 255801

Виробник: Jedo (Польша)

Ціна:
11 250 грн

Дитяча коляска 2в1 Jedo Koda V5

Артикул: KODAV5

Універсальна коляска 2в1 Miqilong Mi baby T900 Navy Blue (T900-U2BL01)

Код: 270841

Виробник: Miqilong (КНР)

Ціна:
5 319 грн

Універсальна коляска 2в1 Miqilong Mi baby T900 Navy Blue (T900-U2BL01)

Артикул: T900-U2BL01

Універсальна коляска - помічниця на довгий термін!

Народження дитини безперервно пов'язано з купівлею дитячої коляски. Тоді перед батьками постає питання вибору. Яку коляску купити: універсальну, класичну або трансформер?

Кожна з моделей має свої особливості та переваги.

Розглянемо докладніше коляски дитячі універсальні.

універсальна коляскаколяски дитячі універсальні

Універсальні коляски часто називають модульними. Це обумовлено наявністю в колясці декількох блоків, що встановлюються на один загальний каркас вироби. Бувають коляски універсальні 2 в 1 і 3 в 1. У першому випадку в комплект до колісній базі входить люлька і прогулянковий блок, у другому - ще й автолюлька категорії 0. Великою перевагою даної моделі є довгий термін використання: від народження малюка до повної відмови від коляски під час прогулянок, це приблизно від 0 до 3 років.

Перш, ніж купити універсальну коляску, необхідно розібратися в її особливості та переваги.

Шасі коляски виконані з дуже міцного матеріалу: алюміній або сталь. Має три або чотири колеса. Зазвичай, вони поворотні і можуть бути різних діаметрів. Шасі обладнано системою амортизації, що дозволяє заколисувати малюка і згладжувати нерівності доріг. Ширина колісної бази може варіюватися, це потрібно враховувати, виходячи з розмірів дверних прорізів і ліфтів.

Люлька. Варто звернути увагу на розміри спального місця. Важливо врахувати укомплектованість матрацом, глибоким капюшоном, накидним фартухом. Ці деталі можуть бути утепленими і полегшеними, в залежності від сезону. Часто люльку використовують в якості перенесення або автолюльки. Колісна база складається окремо і поміщається в багажник, а блок встановлюється в автомобіль.

Прогулянковий блок використовується, коли малюк вже може впевнено сидіти. Спинка має три положення нахилу від сидячого до лежачого. Тому малюк може спокійно спати на природі. Ремені безпеки забезпечать йому надійний захист. Важливо переконатися в наявність глибокого ветронепродуваемая капюшона з оглядовим віконцем.

Автолюлька може використовуватися як перенесення і за призначенням. Зручно брати з собою, наприклад, в віддалений парк. У машині дитина надійно прикріплений, а прибувши на місце призначення, автолюльку можна встановити на шасі і використовувати як звичайний засіб транспортування дітей.

Аксесуари. Найчастіше коляски доукомплектовуються москітною сіткою і дощовиком.

Дитячі універсальні коляски - відмінний варіант, коли необхідно придбати одну річ на довгий термін використання. Інтернет-магазин «Подушка» пропонує купити універсальну коляску 2 в 1 за вигідними пропозиціями. Магазин представляє великий вибір колясок відомих брендів і різних цінових категорій. Тут гарантують якість товару і безпеку для дітей.