RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Туристичні рюкзаки

Min:419 Min:936

Рюкзак Traum 7027-30 чорний

Код: 242071

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
419 грн

Рюкзак Traum 7027-30 чорний

Артикул: 7027-30

Рюкзак Traum 7030-08 хакі

Код: 242073

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
934 грн

Рюкзак Traum 7030-08 хакі

Артикул: 7030-08

Сумка Traum 7035-07 камуфляж

Код: 242077

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
736 грн

Сумка Traum 7035-07 камуфляж

Артикул: 7035-07

Рюкзак складаний Traum 7027-31 синій

Код: 301747

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
419 грн

Рюкзак складаний Traum 7027-31 синій

Артикул: 7027-31

Рюкзак складаний Traum 7027-32 помаранчевий

Код: 301748

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
419 грн

Рюкзак складаний Traum 7027-32 помаранчевий

Артикул: 7027-32

Рюкзак туристичний Traum 7030-11 чорний

Код: 301752

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
936 грн

Рюкзак туристичний Traum 7030-11 чорний

Артикул: 7030-11

Рюкзак туристичний Traum 7030-12 хакі

Код: 301753

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
936 грн

Рюкзак туристичний Traum 7030-12 хакі

Артикул: 7030-12

Як вибрати якісний рюкзак для спорту і туризму?

туристичний рюкзак Ospray Добрий друг і надійний помічник кожного мандрівника - це сучасний, зручний і багатофункціональний туристичний рюкзак. Він супроводжує туриста протягом тривалого часу, гарантує збереження його багажу і допомагає в екстремальних обставинах. Для того щоб вибрати якісний, місткий і універсальний рюкзак, який не буде доставляти дискомфорту в поїздці необхідно ознайомитися з інформацією про їх різновидах і характеристиках.

Типи рюкзаків для туризму:

 • м'які
  М'які безкаркасні рюкзаки не мають в своїй конструкції елементів жорсткості і більше схожі на заплічну сумку. Залежно від обсягу він підходить і для міської шкарпетки і для тривалих походів. До його переваг можна віднести малу вагу, компактність в складеному стані, хорошу місткість, однак при великій вазі все навантаження йде на спину, тому при укладанні рюкзака потрібно звернути увагу на рівномірний розподіл поклажі.
 • станкові
  Цей тип відмінно впорається з транспортуванням важких габаритних вантажів на великі відстані. Конструкція станкових туристичних рюкзаків складається з двох частин: рами (верстата), яка виготовлена з металу або пластику і м'якою сумки. Рама допомагає рівномірно розподілити великий тягар щодо хребта, а також закріплювати до неї інші вантажі.
 • Каркасні
  Так звані «анатомічні» рюкзаки - найбільш популярні серед туристів. Вони дуже зручні, довговічні і підходять для подорожей на дуже великі відстані. За конструкцією вони більше схожі на станкові, однак рама каркасного рюкзак не притачной, а вшита в спинку і обгорнута м'яким матеріалом. За рахунок жорсткої спинки, рюкзак не змінює форму, як б не була покладена поклажа.

матеріали

рюкзак Traum Верхня частина сучасних похідних рюкзаків виготовляється переважно з синтетичних тканин двох типів: капрон (нейлон) і лавсан (поліестер). Ці матеріали міцні, стійкі до стирання, забезпечує захист від негоди і мають високі показники щільності на розрив. Додатково тканину покривають силіконовим або поліуретановим покриттям. Днище виготовляється з кордового капрону з ПВХ-покриттям (теза), або з товстого нейлону.

Каркас, карабіни, пряжки, блискавки і застібки можуть бути виготовлені з металу, пластику або інших матеріалів. Головне, щоб вони були надійними, витримували високі навантаження і підходили по спеціалізованому призначенням вироби.

Особливості та призначення похідних рюкзаків

Всі ці моделі умовно поділяються за вагою, дизайну, функціональності, статевої приналежності, а також за призначенням. Залежно від особливості конструкції, матеріалу і наявності додаткових аксесуарів туристичні рюкзаки умовно можна розділити на такі види:

 • експедиційні - об'ємом від 80 літрів. Вони пристосовані для перенесення габаритної важкої поклажі і розраховані на тривале використання в умовах дикої природи. Зазвичай такі моделі мають анатомічну або жорстку станковий конструкцію для правильної підтримки спини і розподілу ваги щодо хребта і стегон. Але потрібно враховувати, що середня вага виробу - 2,5-3 кг.
 • туристичні рюкзаки - загальна назва для широкої категорії виробів літражем від 50 до 80 літрів. Вони призначені для піших і гірських походів середньої тривалості. Залежно від марки і моделі жорсткість конструкції може різнитися. Рюкзак може бути оснащений анатомічною спинкою, алюмінієвим каркасом або їх комбінацією, тому їх власну вагу в середньому становить 2-2,5 кг, що передбачає перенесення поклажі середньої тяжкості і габаритів.
 • штурмові - особливий вид туристичних рюкзаків літражем близько 50 літрів. Вони призначені для альпіністських сходжень і штурму вершин в самих екстремальних умовах. Каркас повинен бути обладнаний анатомічною підвісною системою середньої або сильної жорсткості. Рюкзак розрахований на тривалий перенесення в умовах великої висоти невеликої кількості різних за призначенням речей: продуктів, особистих речей, посуду, палива і т.д. Тому, виріб повинен мати малу вагу, мати різні відсіки і відділення, а також кріплення для спорядження на зовнішній частині рюкзака.
 • спортивні - є незамінною частиною спорядження для прихильників активного життя. За призначенням вони можуть бути абсолютно різні: велосипедні, гірськолижні, роллерниє, мульти і т.д., проте всі вони мають подібні характеристики: середній літраж (20-40 літрів), компактність, ергономічний дизайн, аеродинамічна форма, внутрішній органайзер і кишені, анатомічний м'які лямки для підгону по зростанню. Конструкція таких рюкзаків каркасна, з ортопедичними вставками і сітчастим покриттям спинки.
 • міські рюкзаки - це модні та актуальні аксесуари, які користуються великою популярністю. Вони зручні, функціональні і легкі. Обсяг моделей може варіюватися від 15 до 40 літрів. Їх призначення - комфортне носіння особистих речей, документів, планшетних комп'ютерів та інших речей.

В інтернет-магазині «Подушка» ви зможете вибрати і купити туристичні рюкзаки від провідних світових брендів. У нашому каталозі представлені моделі різної функціональності, які гарантовано прослужать вам тривалий час і забезпечать вам гарний настрій протягом усього шляху.