Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Готовальні

Min:46 Min:46
Циркуль Kite в PVC чохлі сірий 140 мм K18-385 delivary icon
Циркуль Kite в PVC чохлі сірий 140 мм K18-385
Код: 258499
delivary icon

Виробник: Kite (Германия)

Ціна:
46 грн

Готовальні та циркулі

ГотовальняЗ моменту появи креслення, фізики, геометрії необхідними шкільними атрибутами стають готовальня і циркулі. Саме вони дозволяють виконувати правильні креслення, малювати фігури. У технічному або вищому навчальному закладі ці креслярські інструменти завжди мають попит.

Призначення циркуля

Циркуль дозволяє правильно креслити кола, овали та еліпси. За допомогою цього нескладного предмета можна виставляти різні діаметри. Креслення виходять рівними, а сама робота не займає багато часу. Вбудований всередину штифт робить кола для розмітки, які можна навести чорнильною ручкою або олівцем. Циркулі бувають маленькими, призначеними для шкільних креслень. Під час створення більш складних схем можуть знадобитися інструменти більшого розміру.

Готовальня та її складові

Практично всі знають, що таке циркуль, але про готовальні багато хто чують вперше. Але батьки школярів знайомі з визначенням готовальні та можуть знайти цю категорію серед інших шкільних товарів.

Готовальнею називають канцелярський набір, що включає в себе відразу кілька предметів для створення креслень. Сучасні набори можуть складатися з 5-10 елементів, але обов'язково до їх складу входить циркуль.

Допоміжним предметом, який дозволяє проводити контури та лінії тушшю називають рейсфедер. Він також присутній у багатьох комплектах готовалень. Саме рейсфедер дозволяє робити красиві друковані або прописні шрифти, графічні малюнки, схеми.

Купуючи набір в професійних цілях багато хто звертаэ увагу на наявність кронциркуля. Він характеризується максимальною точністю.

Купуючи готовальню для креслення варто відштовхуватися від цілей її призначення. У професійних цілях використовуються інші, спеціальні набори. Якщо ви обираєте готовальню для дитини на урок, зверніть увагу на набір з циркулем. Саме цим виробом дитині доведеться користуватися найчастіше.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір наборів з циркулем. Також цей канцелярський товар продається окремо. Ми реалізуємо тільки якісні товари від виробників, тому можна не переживати за точність креслень. Є готовальні з 4 і більше елементів. Зробити замовлення необхідних канцтоварів можна з доставкою як по Києву, так і по всій Україні.
arrow down