RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Трюмо дитяче

Min:930 Min:930

Трюмо Play WOW Маленькій Принцеси 3154PW

Код: 88880

Виробник: Play WOW (КНР)

Ціна:
930 грн

Трюмо Play WOW Маленькій Принцеси 3154PW

Артикул: ut-00000067930

Трюмо для дівчинки як у мами

Дитяче трюмо - деталь інтер'єру дитячої кімнати, про яку мріє кожна дівчинка. Діти часто бачать такі меблі в мультиках про принцес і самі уявляють себе маленькими красунями, які можуть розчісувати своє волосся, дивлячись в красиве дзеркало.

Якщо Ви вирішили купити дитяче трюмо в Києві, то хочемо відзначити, що це, також, дуже зручні та багатофункціональні меблі, які поєднують в собі маленький дитячий столик, тумбочку, відкриту полицю, ящики та туалетний столик. Ви з легкістю розмістите там іграшки та інші речі дитини, зможете скласти альбоми, ручки і фломастери, поставити настільну лампу. Розміри дитячих тумбочок з дзеркалом спеціально адаптовані під діток від 3-х років, а значить, дитина з легкістю зможе діставати всі необхідні йому речі, не вдаючись до допомоги дорослих.

Сучасні дитячі трюмо відрізняються прекрасним продуманим дизайном, від якого в захваті буде будь-яка дівчинка. Якого кольору у Вас не була б дитяча кімната, Ви завжди зможете підібрати туалетний столик для дитини, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, як за кольором, так і за розміром.

Акцентуємо Вашу увагу на те, що в інтернет-магазині «Подушка» представлено відмінний вибір дитячих трюмо від найкращих виробників з усього світу. Ми пропонуємо тільки якісні, екологічно-чисті та безпечні меблі для Ваших діток.