Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Танки на радіокеруванні

Min:0 Min:99999

Танк мікро радіокерований 1:72 King Tiger зі звуком синій Радіокеровані іграшки танки - військова техніка для справжніх чоловіків

Танк з потужним двигуном і «реально» стріляє гарматою - прекрасний подарунок кожному хлопчику. Ваш синочок буде з захопленням спостерігати за армійською технікою, яка пересувається на справжніх гусеницях, має поворотну башту і реалістичні світлозвукові ефекти. Перед такою іграшкою не зможуть встояти не тільки діти, а й їхні батьки.

Танк на радіоуправлінні - мрія хлопчиків Танк мікро радіокерований 1:72 Tiger зі звуком сірий

Військова техніка буває різною ... Різні функції, матеріали і, звичайно ж, ціна. Купити дитячу іграшку радіокерований танк можна наступних видів:

  • Класичні моделі зі світлодіодним підсвічуванням і звуковим супроводом. Ці машини їздять на справжніх гусеницях, тому демонструють відмінну прохідність по рівній поверхні і бездоріжжю. Вежа в такій моделі повертається на 360 °.
  • «Просунуті» танки на радіоуправлінні оснащені гусеничним приводом з підвіскою. У них є пневмопушка, яка дозволяє стріляти по супротивникам кульками, і вбудована дим-машина.
  • Wi-Fi танки на радіоуправлінні - це «розумні» шпигуни, які дозволяють спостерігати за обстановкою в будинку з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Такі моделі оснащені камерою і нічним режимом. Вони передають зображення зі звуком в реальному часі на екран гаджета, завдяки чому у вас в будинку буде особиста система відеоспостереження.

Танк-шпигун WiFi Happy Cow I-Tech з камерою Чудовий подарунок для маленьких чоловіків

Радіокеровані танки порадують чоловіків різного віку. Діти будуть в захваті від армійської техніки, яка стріляє кульками, а їхні батьки не відмовлять собі в задоволення розігнати WI-FI танк до 5 км / год.
В інтернет-магазині «Подушка» можна купити радіокеровані танки на будь-який смак: з реалістичним дизайном, різними функціями і ефектами. Оформіть замовлення прямо зараз і отримаєте його в самі найближчі дні, щоб відчути яскраві емоції від захоплюючої гри.

arrow down