Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Сумки для подорожей

Min:128 Min:1099
Термо-сумка Traum 7012-44 помаранчева delivary icon
Термо-сумка Traum 7012-44 помаранчева
Код: 241967
delivary icon

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
128 грн
Дорожня сумка Traum 43х28х14 см 7056-04 чорна delivary icon
Дорожня сумка Traum 43х28х14 см 7056-04 чорна
Код: 323472
delivary icon

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
1 099 грн

Валізи і дорожні сумки-це невід'ємний атрибут сучасного мандрівника. Вони дозволяють взяти в дорогу все найнеобхідніше і акуратно його упакувати. Але ж подорожуючи, ви не завжди відлітаєте, їдете надовго і на відпочинок, іноді вам доводиться відвідувати важливі заходи, виставки, тому вам не завжди потрібен громіздкий валізу.

Давайте поговоримо з вами про ручній поклажі!

Економія часу та безпеку особистих речей - це всього лише два з величезного переліку переваг, якими можуть скористатися мандрівники, які вирішили взяти ручну поклажу. Коли сумка знаходиться разом з вами в салоні літака, ви не витрачаєте свої нерви на довге очікування багажу, процедури огляду. Щоб підібрати собі правильний і комфортний аксесуар ручної поклажі вам потрібно дотримуватися кількох простих порад:

Перша порада: визначиться з видом ручної поклажі.

Види аксесуарів для ручної поклажі.

Сумка огрядна Tucano Agio Weekender Для перевезення ручної поклажі ви можете придбати невелику валізу, плечову сумку або модель з коліщатками ідеально підходить для відвідування виставок (всі рекламні матеріали з вами і не обтяжують вас);

  • місткий рюкзак зі спеціальними кріпленнями і ременями для зменшення обсягу;
  • б'юті-кейс, оптимальний для перевезення косметичних приладдя;

Незалежно від того, який дорожній аксесуар ви вирішили взяти на борт літака, при його покупці вам варто звернути увагу на важливі деталі аксесуара, які в подальшому вам забезпечать комфорт і надійність

.

Друга порада: важливі деталі.

  • віддавайте перевагу відомим і надійним брендам, у яких є забезпечення якості;
  • зверніть увагу на фурнітуру, міцність блискавки, шви і обробку;
  • вибирайте моделі з урахуванням особливостей багажу.

Дорожня сумка на коліщатках Osprey
Якщо в багажі знаходяться тендітні предмети, віддайте перевагу моделям з пластику, а для перевезення речей виберіть аксесуари з текстилю, які не пропускають вологу і стійкі до пошкоджень.

Для відвідування заходів і виставок вам обов'язково стане в нагоді модель з ручкою і на коліщатках.

При виборі валізи або сумки не варто обмежуватися класичної кольоровою гамою і віддавати перевагу темним тонам. Зверніть увагу на яскраві кольори, актуальні принти і моделі з оригінальними візерунками. Якісні вироби з інноваційних матеріалів відштовхують забруднення і тривалий час зберігають первинний вигляд.

.
arrow down