RU
UA
Вхід в кабінет

Ступка з товкачем

Min:787 Min:787

Ступка з товкачем Zeller 24024

Код: 169020

Виробник: Zeller (Германия)

Ціна:
787 грн

Ступка з товкачем Zeller 24024

Артикул: G24024

Ступки - секретна зброя господині для приготування ароматних приправ Ступка з товкачем Kesper

Набридли звичайні покупні спеції в пакетиках? Безсумнівно, ваші страви стануть смачніше і ароматні, якщо в них додати свіжу гвоздику, корицю або перець, подрібнені в ступці. За допомогою цього інструменту звичні прянощі зазвучать по-новому і привнесуть в улюблені страви особливу родзинку.

Призначення і застосування на кухні

Ступка з товкачем - це функціональний комплект, який складається з невеликої чаші і широкої палички, покликаної розтирати і подрібнювати різні інгредієнти. Використовуючи ступку, ви зможете легко приготувати суміш кропу і часнику для ароматних пампушок, подрібнити мак і горіхи для домашнього пирога і розтерти горошки перцю для бульйону.

принцип вибору

Щоб ступка з товкачиком стала вашою головною помічницею на кухні, потрібно правильно вибрати матеріал. Важливо, щоб він витримував великий тиск і удари, не псувався від впливу вологи і не присмачував продукти власної пилом. У зв'язку з цим матеріал для ступки повинен бути ударостійким, що не вбирати запахи і харчові барвники.

Порцелянові ступки мають підвищену міцність, стійкість до вологи і впливу хімічних речовин. Вони не вступають в реакцію з харчовими кислотами і барвниками. Порцелянові ступки ідеально підходять для розтирання продуктів.

Ступка з товкачем Zeller Дерев'яні ступки витримують удари, тому в них добре подрібнювати інгредієнти. Однак дерево має пористу структуру, тому вбирає запахи.

Мармурові ступки підходять для подрібнення сухих трав і приправ. У них зручно готувати пасти і приправи на масляній основі.

Гранітні ступки ідеально підходять для розтирання твердих спецій. До їх стінок не прилипають шматочки продуктів, а сам матеріал не вступає в реакцію з кислотами.

Керамічні ступки добре справляються з обробкою самих різних продуктів, включаючи твердий імбир і шматочки часнику.

Після того, як матеріал обраний, зверніть увагу на форму посуду. Якщо ви плануєте розтирати інгредієнти, вибирайте напівкругле і широке виріб. Для того, щоб якісно товкти продукти, вам знадобиться вузька і висока модель на зразок склянки.

В інтернет-магазині «Подушка» можна купити ступки з маточки за доступною ціною. В асортименті дерев'яні, керамічні, гранітні і порцелянові вироби, які стануть незамінними помічниками на кухні.