Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Стільчики для годування

Min:0 Min:99999

Зручне і комфортне годування дитини

недорогий стілець для годування Час йде дуже швидко і ось вже вашого малюка пора привчати до стільчика для годування. Широкий вибір даної меблів для дітей часом викликає змішані емоції, які ускладнюють вибір. Інтернет-магазин Подушка Київ пропонує купити стільчики для годування за приємною ціною з різною будовою моделі.

На нашому сайті ви можете вибрати модель, яка сподобається зовні (а завдяки широкому асортименту це буде зовсім не важко), а потім вивчити її вікову категорію, розміри і приємні доповнення. Деякі дитячі стільчики для годування "ростуть" разом з вашою дитиною. Зручна конструкція легко трансформується при необхідності і підлаштовується під вікові потреби малюка.

Ви можете купити стільчик з нахилом спинки, зручним столиком. Кожна модель продумана до дрібниць і враховує всі потреби дитини. Більшість моделей оснащені спеціальним кріпленням, яке дозволяє захистити дитину від можливих падінь. Ремені дуже міцні, але при цьому абсолютно безпечні для дитини.

Абсолютно всі стільчики для годування зроблені з екологічно чистих матеріалів, які безпечні для вашої дитини. А більшість столиків легко миються і їх можна легко очистити в посудомийній машині. Сучасні стільчики для годування на стільки продумані, що дитина може не тільки їсти на ньому, але і проводити дозвілля, поки батьки займаються своїми справами. Наприклад, дітки постарше зможуть малювати або грати, сидячи на стільчику. А ще, ви можете читати дитині захоплюючі книги - малюк із задоволенням зануриться в сюжет, адже він буде відчувати спокій і комфорт.

Деякі моделі мають різний нахил спинки, що дозволяє дитині не тільки вести активний для свого віку спосіб життя, а й дозволять легко відпочити, поки ви займаєтеся звичними домашніми справами. Стільчики легко транспортуються з однієї кімнати в іншу завдяки вбудованим коліщаткам н ніжках. Ви без труднощів зможете перемістити конструкцію, коли це необхідно.

Вибираючи дитячі стільчики в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте надійного помічника в годуванні і догляді свого малюка за невеликою ціною. А якщо ви хочете подарувати стільчик для годування молодим батькам, але не знаєте, який саме варто вибрати, купите подарунковий сертифікат на необхідну суму. Подарунковий сертифікат дозволить батькам вибрати саме той стільчик, який їм необхідний. Бажаємо приємних покупок :)

arrow down