RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Спальні мішки ковдри

Min:633 Min:1323

Спальний мішок на блискавці Руно зелений

Код: 91203

Виробник: Руно (Украина)

Показати більше
Ціна:
633 грн

Комплект постільної білизни Majoli Galaxy v1 Grey сірий

Код: 342224

Виробник: Majoli (Турция)

Двоспальний євро комплект

Артикул: cb-010078421
Двоспальний євро комплект
Ціна:
1 323 грн

Спальний мішок-ковдра - 3 нюансу вибору

Форма спального мішка-ковдри безпосередньо залежить від виду відпочинку. Спальний мішок-ковдра (зручною прямокутної форми, на блискавки) підходить для походу на близькі відстані, ночівлі під зірками. Для відпочинку в більш екстремальних погодних умовах краще віддати перевагу спальника-кокона з капюшоном анатомічної форми, і обов'язково - з теплим наповнювачем.

Враховуйте сезонність при виборі спальника: літні - розраховані на теплу погоду і до +5 градусів; міжсезоння - від -5 до +5 градусів, мають капюшон; зимові моделі - без вказівки температурного діапазону, для низьких температур.

Від матеріалу наповнювача також залежить якість відпочинку. На ринку представлені спальні мішки-ковдри з 3 видів наповнювача:

  • Бавовна. Спальники з таким видом наповнювача розраховані на недалекі походи, оскільки мають досить велику вагу, вбирають в себе вологу. Підходять для людей, які страждають алергією.
  • Порожні силіконові волокна. Відмінний вибір для сучасної людини: легка вага, відмінна термоізоляція, низький коефіцієнт теплопровідності, володіє ізоляційними властивостями у вологих умовах. Спальник із силіконового наповнювача витримує безліч прань, не втрачає первісний вигляд, не мнеться, зручний в транспортуванні.
  • Пух. Найтепліший, але при цьому найдорожчий наповнювач, який, на жаль, має безліч недоліків: вбирає вологу, втрачаючи ізоляційні властивості, довго сохне, з часом скочується. Спальний мішок на пуху ідеальний для арктичних експедицій або високогірних сходжень.

 

Інтернет-магазин «Подушка» пропонує Вам комфортний відпочинок на природі з якісними спальними мішками-ковдрами за вигідною ціною з доставкою по Києву і всій Україні.