Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Спальні мішки ковдри

Min:714 Min:889
Спальний мішок на блискавці Руно зелений
Спальний мішок на блискавці Руно зелений
Код: 91203

Виробник: Руно (Украина)

Показати більше
Ціна:
889 грн
Спальний мішок Руно демісезонний бордовий
Спальний мішок Руно демісезонний бордовий
Код: 188804

Виробник: Руно (Украина)

розмір 70х200х2 см, щільність 200 г / кв.м

Артикул: 701.52М_бордовий

розмір 85х200х2 см, щільність 200 г / кв.м

Артикул: 701.52L_бордовий
Показати більше
Ціна:
714 грн

Спальний мішок-ковдра - 3 нюансу вибору

Форма спального мішка-ковдри безпосередньо залежить від виду відпочинку. Спальний мішок-ковдра (зручною прямокутної форми, на блискавки) підходить для походу на близькі відстані, ночівлі під зірками. Для відпочинку в більш екстремальних погодних умовах краще віддати перевагу спальника-кокона з капюшоном анатомічної форми, і обов'язково - з теплим наповнювачем.

Враховуйте сезонність при виборі спальника: літні - розраховані на теплу погоду і до +5 градусів; міжсезоння - від -5 до +5 градусів, мають капюшон; зимові моделі - без вказівки температурного діапазону, для низьких температур.

Від матеріалу наповнювача також залежить якість відпочинку. На ринку представлені спальні мішки-ковдри з 3 видів наповнювача:

  • Бавовна. Спальники з таким видом наповнювача розраховані на недалекі походи, оскільки мають досить велику вагу, вбирають в себе вологу. Підходять для людей, які страждають алергією.
  • Порожні силіконові волокна. Відмінний вибір для сучасної людини: легка вага, відмінна термоізоляція, низький коефіцієнт теплопровідності, володіє ізоляційними властивостями у вологих умовах. Спальник із силіконового наповнювача витримує безліч прань, не втрачає первісний вигляд, не мнеться, зручний в транспортуванні.
  • Пух. Найтепліший, але при цьому найдорожчий наповнювач, який, на жаль, має безліч недоліків: вбирає вологу, втрачаючи ізоляційні властивості, довго сохне, з часом скочується. Спальний мішок на пуху ідеальний для арктичних експедицій або високогірних сходжень.

 

Інтернет-магазин «Подушка» пропонує Вам комфортний відпочинок на природі з якісними спальними мішками-ковдрами за вигідною ціною з доставкою по Києву і всій Україні.

arrow down