RU
UA
Вхід в кабінет

Шкільний рюкзак Smart

Розпродаж шкільних рюкзаків! Знижки до 60%
Min:82 Min:699

Рюкзак шкільний Smart SG-21 Trigon 40x30x13 см 555402

Код: 240546
Доставимо сьогодні при замовленні до 11:00

Виробник: Smart (КНР)

Ціна:
790 грн
699 грн

Рюкзак шкільний Smart SG-21 Trigon 40x30x13 см 555402

Артикул: 1-555402
790 грн 699 грн

Сумка для взуття Smart SB-01 Butterfly dance 556104

Код: 294741

Виробник: Smart (КНР)

Ціна:
86 грн
82 грн

Сумка для взуття Smart SB-01 Butterfly dance 556104

Артикул: 1-556104
86 грн 82 грн

Рюкзак ТМ Smart

Під час вибору портфеля для своєї дитини батьки повинні керуватися не тільки зовнішнім виглядом, прийнятною ціною та ергономічними характеристиками виробу. Зручність та безпека експлуатації - найважливіші чинники, яким повинен відповідати дитячий ранець. Рюкзак Smart є оптимальним рішенням, що задовольняє всі необхідні критерії.

Переваги рюкзаків Smart

Рюкзак Смарт - безпрограшний варіант для юного школяра, який відповідає всім вимогам до шкільних сумок. Вироби даного бренду рекомендовані педіатрами. Рекомендації фахівців обумовлені наявністю ряду позитивних особливостей, якими наділені Smart рюкзаки:
  1. Ортопедична конструкція, що коригує опорно-руховий апарат дитини. Неправильний розподіл навантаження на спині може негативним чином позначитися на ще не зміцнілому дитячому хребті. Рюкзак Smart істотно знижує ймовірність розвитку сколіозу та викривлення постави.
  2. Широкі лямки з регулюванням за зростом. Забезпечують зручність носіння та рівномірний розподіл навантаження.
  3. Полегшена вага. Лікарі рекомендують дітям молодшого віку використовувати ранці, вага яких без вмісту не перевищує 1 кг. Смарт рюкзак має дуже легкий каркас, а також додатковий захист дна, спинки та боків, що дозволяє зберегти цілісність речей.
Крім вищевказаних переваг, рюкзаки та ранці Smart володіють й іншими не менш важливими перевагами. Наприклад, прогумовані ручки, завдяки чому виріб зручно тримати та переносити. Світловідбиваючі елементи роблять портфелі не тільки зовні привабливими, але й помітними, що підвищують безпеку дитини. Хороші ергономічні характеристики рюкзаків Smart (Смарт) забезпечують безліч кишеньок, куди можна складати не тільки шкільне приладдя, а й інші необхідні речі: напої, контейнери з їжею, гаджети тощо.

Важливим фактором під час вибору сумки для школи є їх вартість. Дитячий рюкзак Smart - це поєднання приємної ціни та високої якості, лаконічність дизайну та практичність. Фурнітура виконана з недорогих, але якісних матеріалів, що дозволяє купити портфель Смарт в Києві та в Україні за невисоку ціну.

Як правильно вибрати - представлені види

Щоб шкільний рюкзак Smart був максимально зручний в експлуатації, він повинен відповідати зросту дитини. Моделі S вибираються для дітей нижче 1.30 м. M підійде школярам зростом до 1.45 м. Важливо пам'ятати, що для учнів молодшої школи (вік 6-11 років) виріб повинен мати ортопедичну спинку та широкі регульовані лямки. Крім того, спинка шкільного рюкзака Smart повинна пропускати повітря, щоб не накопичувалася волога між лопатками та попереком учня. Спеціальні пристосування у вигляді валиків дозволяють підтримувати вміст портфеля.

Висота шкільного рюкзака ТМ Smart повинна бути такою, щоб у ньому розмістилися предмети розміру А4. Кількість кишеньок вибирається з урахуванням вмісту, який дитина буде носити з собою. Товар повинен вміщувати все необхідне дитині в школі.