Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Набори першокласників

Min:0 Min:99999

Шкільні набори в інтернет-магазині "Подушка"

шкільні набори

Для дітей, що йдуть до першого класу, створили спеціальні шкільні набори. У них зібрано все необхідне для навчального процесу. Щоб полегшити батькам турботу про підготовку до школи, інтернет-магазин на сайті / пропонує великий вибір шкільних наборів.

Які бувають шкільні набори

Творці наборів для першокласників продумали все до дрібниць. Вони приділили увагу якості тих предметів, які знаходяться в наборах. Є істотні відмінності в наборах для дівчаток і хлопчиків. Для дівчаток пропонується комплектація в рожевому кольорі. У набір входять:

  • рюкзак,
  • рюкзак для взуття,
  • пенал,
  • сумочка

Особливості шкільних наборів

Рюкзак має ортопедичну спинку, світловідбиваючі аксесуари. Тканина, з якої зшитий рюкзак, водонепроникна.

набори для школи

Схожий набір для першокласника є і для хлопчика, тільки колір його чорний. Всі залишилися канцелярські товари слід купувати заздалегідь, проконсультувавшись з майбутнім вчителем свою дитину. Все куплене для першокласника потрібно скласти в рюкзак. Це буде приємним подарунком для малюка. Його краще піднести напередодні першого походу до навчального закладу, щоб дитина встигла переглянути весь вміст набору. Це забезпечить його уважне ставлення до того, на що пропонує звернути увагу вчитель, а не на вміст свого рюкзака.

Деяким малюкам приємніше вибрати рюкзак разом з мамою і татом. Якщо це неможливо зробити, потрібно влаштувати справжню презентацію вже набутого шкільного набору. Купити шкільний набір в Києві дуже просто, зараз багато цікавих пропозицій. Не потрібно забувати про шкільну форму. Але її можна придбати в самий останній момент, так як діти ростуть дуже швидко. А літній період відрізняється швидким набором ваги і зростання.

arrow down