Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Іграшкові літаки

Min:334 Min:334
Металевий вертоліт Хелі Robocar Poli 83160
Металевий вертоліт Хелі Robocar Poli 83160
Код: 168838

Виробник: Robocar Poli (КНР)

Ціна:
334 грн

Іграшковий літак - на крилах мрії

игрушечные самолеты

Можна з упевненістю сказати, що серед іграшок у будь-якого хлопчиська неодмінно знайдеться іграшковий літак або вертоліт. Запускаючи іграшковий аеробус, малюк представляє себе безстрашним льотчиком, що відправився в захоплюючу подорож!

Віртуальний дитячий магазин podushka.com.ua пропонує великий асортимент повітряного транспорту для дітей будь-якого віку.

Ми граємо в літак ...

Найменшим адресовані іграшки з високоякісного пластику. У них немає дрібних детальок, тому немає ризику, що дитина проковтне одну з них. Яскравий забавний інерційний іграшковий вертоліт або літачок доставить масу задоволення. З управлінням впорається і дворічний малюк - досить відкотити його назад, і вертоліт поїде сам, долаючи перешкоди.

А ось за допомогою ігрового набору Keenway Аеропорт 12421 можна організувати цікаве дозвілля хлопчикові постарше. У комплект крім літака і пілота входять навантажувальні машинки, висувний трап. У літака запалюються вогні і включається рев мотора. Подібні іграшки розширюють кругозір дітей, дозволяють вигадувати нові сценарії гри, будять фантазію.

Такі варіанти, як метальний біплан ZT, - не просто іграшка. Щоб насолодитися його польотом, дитина повинна зібрати літальний апарат. Для цього не потрібні спеціальні інструменти, проте, конструкторські навички знадобляться.

Спритно набираючи висоту

Дорослішає дитина - змінюються, стають більш складними іграшки. Радіокеровані моделі напевно припадуть до душі підлітку. Наприклад, іграшковий вертоліт, який рекомендують для дітей старше 10 років. Ці повітряні машини відрізняються:

  • габаритами;
  • типом двигуна;
  • матеріалом, з якого зроблений корпус;
  • по числу каналів управління.

детский вертолет на радиоуправлении
Вперше купуючи дитині подібний вертоліт, вибирайте модель з мінімальною кількістю каналів, щоб початківець повітроплавець освоїв пульт управління досконало. А взагалі, від числа каналів управління безпосередньо залежить маневреність іграшки.

Дво- і трьохканальний вертоліт на радіоуправлінні може літати навколо своєї осі, вгору і вниз, з ним впорається і 10-річна дитина. А ось з чотирьохканальної моделлю, яка виконує повороти вправо і вліво, йому буде важко впоратися.

Точно також, вибираючи літак на радіоуправлінні, звертайте увагу на число каналів - чим їх менше, тим простіше модель в управлінні.

Іграшковий аваілайнер - відмінний подарунок, купити який в магазині podushka.com.ua можна буквально в один клік. Зверніть увагу на розділ «Акції», можливо саме сьогодні на зацікавив вас товар оголошена знижка.

arrow down