RU
UA
Вхід в кабінет

Догляд за вовняними пледами

Володар добротного вовняного пледа , завжди гідно оцінює його. Адже шерсть не тільки прекрасний матеріал з практичної точки зору - він добре утримує тепло, створює потрібний баланс вологості, не схильний до забруднення і погано мнеться. У вовняні вироби є особливий елемент естетики, зберегти який вам дозволить правильний догляд за улюбленою вовняний річчю.

Купівля і зберігання

Після того, як ви купили і виклали з фабричної упаковки вовняне виріб, акуратно струсіть його на свіжому повітрі - в залежності від методів виробництва, в вовняної тканини могли залишитися окремі ворсинки і частинки стриженої вовни. Після цього розкладіть виріб в НЕ прохолодному приміщенні, щоб шерсть набрала обсягу і пружності. Для того, щоб вовняна тканина знайшла належний вигляд, в перший час після покупки бажано щодня струшувати її і тримати в розкладеному вигляді.
Купити вовняний плед Не слід зберігати вовняне виріб в холодних сирих приміщеннях, навіть з використанням упаковки - шерсть, яка добре вбирає вологу, буде швидше зношуватися і втрачати свій вигляд і властивості.
Рекомендується два рази в рік провітрювати виріб з вовни на свіжому повітрі, проте не залишаючи його під впливом прямих сонячних променів. Для того, щоб вовняна річ збереглася довше, провітрювати її найкраще під час туманної погоди, а взимку викладати на кілька годин на свіжий сніг.
Зазвичай вовняні вироби не мнуться, але якщо це сталося, поправити неприємність нескладно. Розгладити пом'яті місця можна таким чином. Повісьте виріб, попередньо взбризнув його водою і легко розгладивши руками.

Прання та чистка

Створити правильні умови для прання вам може допомогти бирка, прикріплена до виробу. Крім того, вона може знадобитися, якщо ви будете здавати вовняну річ в хімчистку, що рекомендується в разі високоякісних вовняних виробів.
Купить шерстяной плед Вироби з вовни найкраще прати вручну м'якими миючими засобами для вовни, які не містять лугу, або з шампунем. Температура води не повинна перевищувати 30 ° С, а різниця температури при пранні і полосканні повинна бути мінімальною, інакше шерсть може сісти. Плями крові на вовняному виробі можна видалити за допомогою таблетки аспірину, розчиненого в невеликій кількості води. Плями бруду краще висушити, а після очистити сухою щіткою. Залоснившиеся місця на вовняної тканини рекомендується пропрасувати крізь тканину, змочену в слабкому розчині столового оцту.
Якщо виріб з вовни не дуже делікатно, допускається його прання в пральній машині на програмі «Шерсть» зі спеціальними порошками і кондиціонерами. При цьому не можна вичавлювати вироби з вовни в центрифузі.
При ручному пранні неприпустимо терти або викручувати вовняну річ. Неприпустимо також довгий замочування - після цього шерсть може легко деформуватися. Віджимати від води шерсть слід за допомогою махрових рушників, якими промакивать виріб.
Сушити шерсть стандартним способом підвішування також не рекомендується - все також через ризик деформації. Краще розкласти вологе виріб на рівній поверхні, застеленому махровим рушником або іншою тканиною.
Гладити вовняне виріб слід через вологу тканину при низькій температурі праски.

Сподіваємося наші поради допоможуть Вам правильно ухажіть за вашим вовняним пледом!
Дивитися колекцію вовняних пледів Podushka.ua

Приємних Вам покупок в нашому магазині!
Ваша "Подушка"

Джерело podushka.com.ua