RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 16.04 😷

Детальніше

Розбираємося в дитячих розмірах одягу

Купівля дитячого одягу - важлива і відповідальна задача. Адже потрібно не тільки вибрати якісну і красиву річ, але і вгадати з її розміром. «Подушка» підкаже, як не заплутатися в різноманітності всіх чисел і букв розмірних сіток і зробити правильні заміри.
Здавалося б, що може бути простіше - підібрав потрібний розмір і купив. Але є нюанс: одяг різних виробників при однаковою маркування може істотно відрізнятися габаритами. Справа в тому, що в різних країнах уявлення про стандартний статурі дитини можуть бути зовсім неоднаковими. Наприклад, під українськими брендами шиють одяг для дітей нормальної, середньої комплекції, в той час як американці випускають продукцію з розрахунком на малюків в тілі. Одяг з Туреччини, Німеччини та Італії часто большемеріт, а з Франції і Китаю навпаки маломерять.
Не можна забувати і про те, що діти, як і дорослі, бувають абсолютно різної комплекції. Ровесники можуть відрізнятися не тільки зростанням, але і, скажімо, довжиною ніг або шириною грудної клітки, хтось більше, а хтось миниатюрнее. Тому підбираючи обновки своїм чадам, слід брати до уваги всі нюанси.
Таблиця дитячих розмірів одягу включає найголовніші параметри дитини: вік і зростання (в сантиметрах). Якщо ви вибираєте одяг малюкові до 1 року, тоді бажано знати також і його вага. За допомогою цих даних набагато легше підібрати ідеально сидить костюмчик або повзунки. І краще брати річ на виріст, так як малюк щомісяця може додавати до 3 см. За 12 місяців він може поміняти цілих 5 розмірів!
Одяг для самих маленьких більшість виробників маркують за віком, а для діток постарше використовують різні системи розмірів, в тому числі міжнародні літерні: S (small - «маленький»), M (medium - «середній»), L (large - «великий» ). Збільшення розміру позначається за допомогою приставки «X» (extra). Наприклад, «XL» (extra large - «дуже великий). Але важливо не переплутати ці розміри з дорослими, дитячі речі слід вибирати по окремій таблиці.
Одна з найважливіших мірок - зростання (1).
Він вимірюється в положенні стоячи від верхівки дитини до статі. Але якщо дитині менше 2 років, зріст слід вимірювати в положенні
лежачи.
Для вимірювання окружності грудей (2) потрібно провести сантиметрову стрічку під пахвами малюка через грудну клітку і лопатки.
Вимірюючи талію (3) важливо, щоб дитина не втягував живіт (сантиметр не докладайте надмірних зусиль).
Для виміру стегон (4) потрібно докласти стрічку до максимального обхвату стегон і сідниць.
А щоб виміряти довжину рукава (5), слід просто зігнути руку малюка і зробити вимір від підстави плеча.
Для більш точного визначення розміру одягу виробники вказують такі параметри, як окружність грудей і талії, обхват стегон, голови і шиї, довжина плеча, рукава, брюк та ін. (Для дітей старшого віку). Для кожного типу одягу існують окремі розмірні сітки: для нижньої білизни і піжам, головних уборів, суконь і спідниць, карнавальних костюмів, брюк та шортів, шкільної форми, верхнього одягу і т.
Також виробники можуть вказувати таку величину, як довжина крокової шва, яка представляє собою відстань від пахової області до краю вироби.
 
  • Щоб дізнатися довжину брюк, робляться заміри від талії по боковій лінії до щиколотки.
  • Для вимірювання обхвату шиї сантиметрова стрічка вільно пропускається навколо шиї.
  • Ширина плеча вимірюється від основи шиї до краю плеча.
  • Ширину спини правильно заміряти між двома пахвовими западинами позаду.
  • Для вимірів довжини спини зручно, щоб дитина нахилив голову вперед. Так буде легко знайти 7-й шийний хребець (найбільш виступаючий на шиї). Потім потрібно виміряти довжину від нього до стрічки на талії.
  • Подібним чином вимірюється і довжина сукні: від 7-го шийного хребця посередині спини до необхідної довжини.
 
Якщо ніяк не вдається зробити необхідні заміри, так як ваше «шило» нереально змусити постояти хоч пару хвилин спокійно, тоді просто можна зняти мірки з одягу, яка йому якраз.
На ярличках головних уборів для дітей виробники зазвичай вказують довжину окружності голови в сантиметрах. Щоб отримати правильну величину, завмер слід виробляти по лінії брів, верхівці вух і потилиці, при цьому стрічка не повинна бути сильно натягнута. Деякі бренди в допомогу покупцям на бирці також пишуть вік або зростання малюка.
 
Розмір рукавиць, рукавичок і рукавичок найчастіше визначається по обхвату долоні або ж просто за віком. У європейських брендів, як правило, своя маркування виробів. Вимірювати обхват долоні потрібно в найширшій частині руки, не захоплюючи великий палець. Заміряти бажано провідну руку (у правшів це права, у лівшів - ліва).
 
Що стосується верхнього одягу - перед її покупкою потрібно уважно робити виміри. У більшості випадків основною маркуванням є зростання дитини. Також варто враховувати, що виробники зазвичай шиють її просторішою, щоб мама змогла під неї надіти малюкові одну або кілька кофтинок.
 
Вибираючи одяг для маленьких модників і модниць в інтернет-магазині, звертайте увагу на описи. На сайті www.podushka.ua розмірні сітки є в картках товарів, наприклад, таких брендів, як «Татошка» і Bembi, а також багатьох
інших.

Бажаємо вдалих і приємних покупок!
Ваш магазин «Подушка»

Джерело podushka.com.ua