RU
UA
Вхід в кабінет

Ортопедична подушка - вибір заради здоров'я

Існує багато різновидів ортопедичних подушок, найбільш поширеними серед них є подушки для голови і шиї. Вони добре підходять для більшості людей і можуть значно поліпшити якість вашого сну і самовідчуття під ранок. Але перш, ніж зробити таке придбання, необхідно ретельно прикинути, яка ортопедична подушка підійде саме вам.

Висота ортопедичної подушки

Правильно підібрана ортопедична подушка повинна підтримувати ваш хребетний стовп на одному рівні, залишаючи м'язи шиї при цьому розслабленими. Це забезпечує повноцінне кровопостачання мозку, здоров'я спини і нормальне функціонування організму в цілому. А ортопедична подушка, вибір якої був зроблений поспішно, може не тільки не допомогти, а й зашкодити організму.
Купить ортопедическую подушку
Тому найбільш важливим параметром при виборі є висота ортопедичної подушки. Найбільш прийнятні розрахунки висоти ортопедичної подушки:
  • 8-11 см - висота подушки для людей, які люблять спати на спині (11 см - для людей великої комплекції);
  • 11-12 см - висота подушки для людей, які люблять спати на боці і чий зріст не перевищує 165см;
  • 13-14 см - висота подушки для людей, які люблять спати на боці і чий зріст перевищує 165см.
Сучасна промисловість пропонує великий асортимент подушок, що відрізняються по висоті, жорсткості подушок і наповнювачів.

вибираємо наповнювач

Наповнювачів теж є важливим параметром при виборі індивідуальної ортопедичної подушки. Він повинен повністю відповідати анатомічним особливостям вашого тіла і особистим уподобанням.
Найбільш поширені наповнювачі:
  • латекс;
  • в'язкоеластичний піна;
  • поліестер.
Такі наповнювачі роблять ортопедичні подушки дуже зручними - вони гіпоалергенні, зберігають свою форму, не звалюються після прання в пральній машині і при правильному використанні можуть прослужити близько десяти років.
Купить ортопедическую подушку Ортопедичні подушки з в'язкоеластичний поліуретанової піни особливо примітні тим, що мають ефект пам'яті: ці подушки зберігає тепло і приймає форму вашого тіла, підлаштовуючись під його анатомічні особливості і положення голови та шиї під час сну.
Ортопедичні подушки із синтетичним наповнювачем не вимагають особливого догляду, проте бажано раз на місяць провітрювати їх на відкритому повітрі, струшувати і перевертати.
Враховуйте, що кожен наповнювач вимагає індивідуального догляду, тому звертайте увагу вшануйте інструкцію по догляду за набутою ортопедичною подушкою.
Почавши користуватися новою ортопедичною подушкою, не варто забувати, що спочатку доведеться адаптуватися до неї, особливо якщо ви звикли спати на пуховій. Це може зайняти кілька днів, але незабаром тіло звикне до ортопедичної подушки і здобутий здоровий сон.
Сподіваємося наші поради допоможуть Вам вибрати ідеальну ортопедичну подушку для сну!

Дивитися колекцію ортопедичних подушок магазину «Подушка».
Приємних Вам покупок в нашому магазині!
Ваша "Подушка"