RU
UA
Вхід в кабінет

Непромокальний наматрацник в дитяче ліжечко: в яких випадках незамінний?

Сон - це важлива частина життя дитини. Він повинен бути спокійним і приємним. Під час росту і розвитку діти активно рухаються, і поки вони знаходяться в ліжечку, поверхня матраца піддається атаці з боку випадково пролитого молока, соку та іншого. Привчаючи дитину до горщика нерідко можна зіткнутися з протіканням на матрац, який складно відіпрати. Тут на допомогу приходить непромокальний наматрацник. Він не тільки вбереже матрац від виділень малюка, але також допоможе дитині спати в сухості і спокої.

матеріал наматрасников

Детские непромокаемые наматрасники
Непромокальні наматрацники двосторонні. Перша сторона - натуральна нековзна тканина, яка утримує простирадло в рівному положенні. Друга сторона - поліуретан.
Якщо малюк вночі крутиться, простирадло залишиться в нормальному стані, а ось матрац таким похвалитися не зможе. Для збільшення терміну служби матраца рекомендується використовувати наматрацник, і бажано не один, а два на зміну.

Способи кріплення наматрасника

Наматрасники для детей
Наматрацники зручно кріпляться на матрац, якщо правильно підібрати розмір. Фіксуються наматрацники за допомогою гумок, які розташовані по кутах, або повністю по контуру наматрасника.

Ми дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам зробити дійсно хороший вибір і купити якісні товари для вашого малюка.
Приємних Вам покупок в нашому магазині!
Ваша "Подушка"

Джерело podushka.com.ua