RU
UA
Вхід в кабінет

Holidays is Coming: готуємо подарунки до зимових свят!

До Нового 2021 року залишилось всього пара тижнів. Пропонуємо зайнятися вибором подарунків і підібрати чудовий декор для новорічного столу. Найпростіший і швидкий спосіб - перейти в наш святковий розділ «Подарунки» і знайти потрібну річ для презенту від щирого серця.
 
2021-й рік, згідно з китайським календарем, пройде під заступництвом Білого Металевого Бика. Це рік втілення в реальність самих різних задумок. Бик уособлює спокій, працьовитість, стійкість, рішучість і залізну волю. З огляду на це, подарунки повинні догодити не тільки тим, кому вони призначаються, а й Бикові, який в майбутньому році буде панувати і господарювати.
 
Могутність Бика передається разом з подіями, які мають бути вам в майбутньому році, він буде досить успішним і плідним. Металевого Бикові до душі практичні і дійсно потрібні подарунки. А ось дарувати шкіряні вироби точно не слід, так як Бик однозначно буде проти подарунків, виготовлених зі шкіри його побратимів.

Подарунки для батьків


Подарунки для батьків до новорічних свят
Так як символ року сім'янин і домосід, має дотримуватися сімейних традицій і подарунки для батьків повинні бути з ноткою домашнього затишку і тепла . Домашній затишок і комфорт створюють ковдри, подушки, м'які пледи, комплекти постільної білизни та чайний або столовий сервіз з порцеляни. Прикладайте до презенту ще приємні декоративні елементи як статуетки або іграшки з символом 2021-го, або зберіть комплект з ковдри і подушок.
 
 
 
 
 

Подарунки для другої половинки


Подарунки для неї до новорічних свят
Для будь-яких вибрати подарунок завжди непросто, особливо коли у другої половинки вже все є. В такому випадку завжди виручають подарунки для дому та комфорту. З частинкою турботи зупиніть вибір на корисних подарунки: ковдри, подушки для сну і для подорожей, пледи, халати, піжами і домашні костюми, індивідуальний набір рушників і інші сезонні вироби.
 
Для « Нього» - можна підібрати термокружку, практичну сумку, портмоне або подарунковий набір з повербанка, гаманця і інших аксесуарів. Для «Неї» підійде легкий спокусливий або теплий комплект одягу для будинку, сумка або дорожня косметичка, багатофункціональний фен або милий подарунковий набір з годинником, термокружкою, повербанком і іншими атрибутами.
 

Подарунки для дітей


Подарунки для дітей до новорічних свят
Головні цінителі зимових свят і особливо Нового року наші малюки. Діти з нетерпінням чекають свята, чарівництва, виконання заповітних бажань і подарунків. Серед подарунків для дітей - м'які і музичні іграшки, розвиваючі та веселі пазли, конструктори, машинки, ляльки, набори для творчості, іграшки для ванної та ігрові набори.
 
 
 
 
 
 
 

Подарунки для друзів


Подарунки для друзів до новорічних свят
Не обійтися без новорічних сюрпризів і подарунків і для друзів або колег . Так, як новий 2021-ий рік за східним календарем належить Бикові можна вибрати тематичні вироби з зображення цього благородного тваринного або просто корисні аксесуари. Рекомендуємо підібрати цікаву статуетку з сонечками, термокружку, повербанк, яскравий набір або картину за номерами, дорожню подушку або затишний плед.
 
 
 
 
 
 
Приємного вибору подарунків;) Не забудьте про гарній упаковці!
Чудесних свят!
Ваша "Подушка"