Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Портмоне

Min:459 Min:459
Портмоне DNK Portmone col.H червоне
Портмоне DNK Portmone col.H червоне
Код: 367711

Виробник: DNK Leather (Польша)

Кольори
Ціна:
459 грн
Портмоне DNK Portmone col.K темно-синє
Портмоне DNK Portmone col.K темно-синє
Код: 367712

Виробник: DNK Leather (Польша)

Кольори
Ціна:
459 грн
Портмоне DNK Portmone col.L бордове
Портмоне DNK Portmone col.L бордове
Код: 367713

Виробник: DNK Leather (Польша)

Кольори
Ціна:
459 грн

Зберігати гроші і банківські карти в кишенях одягу або сумки сьогодні дуже ризиковано, набагато практичніше буде купити чоловіче портмоне. Це не просто зручний гаманець, але і аксесуар, що підкреслює статус свого власника. Адже при зустрічі люди звертають увагу не стільки на зовнішність або костюм, скільки на дрібні деталі взуття, сумку, гаманець-портмоне. Саме тому до його вибору варто підійти дуже відповідально, особливо якщо ви купуєте його не собі, а в подарунок.

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір чоловічих портмоне з натуральної шкіри з доставкою не тільки по Києву, але і всієї України. Пропонуємо розібратися в їх особливості та основні критерії вибору.

Критерії вибору: чим відрізняються

В першу чергу, варто зрозуміти чим чоловічі портмоне для документів і грошей відрізняються від гаманців. Гаманці це великі місткі аксесуари, де передбачено багато відділень на блискавки. Портмоне ж зазвичай представляють собою невеликий прямокутний виріб, просто складається навпіл. Ніяких додаткових кишень немає. Але сучасні виробники орієнтуються не стільки на назву, скільки на зручність. Тому в продажу можна зустріти і велике чоловіче портмоне. Відрізнятися один від одного вони будуть по:

 • формі;
 • кольором;
 • декоративних елементів;
 • матеріалу;
 • функціональності;
 • фурнітурі.
Якщо перші три пункти залежать виключно від смакових уподобань, то іншим треба приділити більше уваги. Краще вибрати шкіряне портмоне, якщо ви хочете, щоб воно прослужило довгий час, зберігши свій привабливий зовнішній вигляд. Якість замків і застібок теж впливає на довговічність використання. І, звичайно, важливо, щоб гаманець був не просто красивим, але і зручним, щоб у нього містилися купюри, а може і документи.

Вироблення шкіряних портмоне

Хороші чоловічі гаманці портмоне визначити дуже легко. Вони виділяються якісної виробленням шкіри, а також акуратними швами. На ці аксесуари приємно дивитися, вони комфортні на дотик, піднімають настрій і статус свого власника.

Чоловічі портмоне найчастіше виготовляють з добре обробленої телячої шкіри. У продажу зустрічаються і більш дорогі моделі, з екзотичного матеріалу - зміїної, крокодилової, страусиної шкіри. Зазвичай вони представлені в класичному чорному або коричневому відтінках, але це не означає, що вибір повинен бути обмежений тільки цими квітами. Сьогодні в тренді

 • синій;
 • сірий;
 • бордо;
 • шоколадний;
 • відтінок коньяку.
Переконавшись, що якість і функціональність портмоне вам підходять, ви гарантовано підберете відповідний колір в асортименті Подушки

Відмінний функціональний подарунок

Елітне чоловіче шкіряне портмоне стане відмінним подарунком для вашого тата, брата, хлопця або чоловіка, а також колеги або ділового партнера. Мода на фасони і забарвлення може мінятися, деякі сумки то виявляються на піку популярності, то зустрічаються лише зрідка, але хороший гаманець це те, що потрібно завжди.

Навіть якщо зараз у чоловіка вже є портмоне, подарунок все одно не буде зайвим, і обов'язково стане в нагоді згодом. Але ви покажете свою турботу, участь, проявіть хороший смак. Причому працює це і для близьких людей, і для тих з ким ви знайомі тільки поверхнево. Вертикальні чоловічі портмоне завжди доречні, а їх ціна в нашому інтернет-магазині більш ніж доступна.

Елітні чоловічі гаманці-портмоне

Людині зі статусом, що займає високу посаду, що підтримує свій особистий бренд, гаманець потрібний не тільки, щоб діставати гроші, але і щоб справляти враження на оточуючих. Такі чоловічі портмоне завжди відрізняються максимальною якістю, виготовляються з хорошою дорогої шкіри з відмінною виробленням. У нашому каталозі представлені вироби українського, німецького, китайського, британського, італійського виробництва, від провідних брендів. Отфильтровав пропозиції щодо пріоритетних для вас критеріям, ви без зусиль підберете ідеальне портмоне!

arrow down