RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Папка портфель

Min:89 Min:567

Сумка для документів Traum 7018-33 чорна кактус

Код: 301715

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
89 грн

Сумка для документів Traum 7018-33 чорна кактус

Артикул: 7018-33

Сумка-папка Traum 7112-02 чорна

Код: 242164

Виробник: Traum (Украина)

Ціна:
567 грн

Сумка-папка Traum 7112-02 чорна

Артикул: 7112-02

Ділові папки в інтернет-магазині "Подушка"

ділова папка

Час паперових, архівних папок для зберігання документів пройшло. Сьогодні є більш надійні способи вберегти цінні папери від механічних пошкоджень, захистити від погонних умов і заодно залишитися модним, стильним людиною. Найзручніший спосіб транспортування паперів - папки для документів.

різновиди папок

Це, перш за все, чудовий аксесуар для ділових людей, що працюють з цінними паперами. Два основних види це папка для документів, і папка-портфель. Розмірами ці речі істотно не відрізняються, все підходять для стандартного формату - аркуша А4. Є окремий екземпляр, призначений для великих листів - папка A5. Такий вибирають художникам, архітекторам. Папки відрізняються текстурами, зовнішнім виглядом і способами транспортування. Окремі моделі мають довгий ремінь для носіння на плечі.

Папку-портфель можна нести в руці, для цього зверху є спеціальна ручка. На самій папці є засувка. І найчастіше матеріал таких предметів - пластик. Це дає переваги в дощову погоду, папка не мажеться, а документи не намокають.

Шкіряна папка виглядає солідніше і підходить для бізнесменів, вселяє довіру і довговічніша у використанні. У всіх папках є відсіки, кишеньки для інших папірців, блокнотів, файлів. Деякі обладнані відділами для ручок, різних канцелярських предметів

Як підібрати аксесуар

папка ділова для документів

Вибрати потрібну папку можна в кілька кроків:

• Визначитися для кого аксесуар (дітям підійдуть пластикові, а серйозним людям - шкіряні папки для документів)

• Вибрати вартість папки

• Врахувати розміри і забарвлення

• Замовити папку на нашому сайті

очікувана покупка

Після всіх дій вам залишається тільки вибрати спосіб доставки, оплати і чекати дзвінка нашого консультанта. Як бачите, купити папку для документів тепер простіше простого!

Аксесуар підійде в якості подарунка і для особистого користування буде незамінний!