RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Ортопедичні наматрацники

Min:1704 Min:3720
%

Наматрацник Noble Emerald Soft

Код: 145848

Виробник: Noble (Украина)

Показати більше
Ціна:
1 872 грн
1 704 грн

Ортопедичні наматрацники: чистота і комфорт

Купуючи новий матрац, Ви хочете, щоб він прослужив довше, був захищений від бруду і пилу. Ортопедичний наматрацник забезпечує не тільки чистоту Вашого матраца, але і покращує Ваш сон, підтримує хребет і розслабляє м'язи.

Ортопедичний або звичайний - в чому різниця

Ортопедический наматрасник Важливу роль в ортопедичному наматрацник виконують наповнювачі. Саме завдяки їм звичайний наматрацник (найчастіше бавовняний) перетворюється в ортопедичний, який здатний поліпшити сон і подарувати комфорт під час відпочинку.
Існують наступні наповнювачі ортопедичних наматрацників:

  • Кокос - натуральний наповнювач, призначений для людей, які люблять або яким рекомендовано спати на жорсткій поверхні. Найчастіше використовується в дитячі ліжечка.
  • Латекс - натуральний наповнювач, підходить для людей, які бажають спати на поверхні середньої жорсткості. Даний вид наповнювача є одним з найпопулярніших, оскільки більшість покупців віддають перевагу саме жорсткість такого типу.

Основна мета використання ортопедичного наматрасника

  • Поліпшення поверхні для відпочинку. Таке найчастіше трапляється при покупці неправильного матраца, або, наприклад, якщо Вам матрац подарували. Купівля ортопедичного наматрасника допоможе виправити цей недолік.
  • Продовження терміну використання старого матраца. Якщо у Вас немає коштів придбати якісний дорогий ортопедичний матрац, то такий наматрацник стане для Вас прекрасною альтернативою. Термін служби ортопедичного наматрасника приблизно 5 років.
  • Дуже часто ортопедичні наматрацники використовують в готелях або інших місцях, де йде великий потік людей.

Ортопедичні наматрацники будь-якого розміру можна замовити на сайті Інтернет-магазину «Подушка» за вигідною ціною з доставкою по Києву або по всій Україні.