RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Ножиці для новонароджених

Min:89 Min:312

Набір по догляду за дитиною Nuvita 0м + салатовий NV1138Lime

Код: 254574

Виробник: Nuvita (Италия)

Ціна:
312 грн

Набір по догляду за дитиною Nuvita 0м + салатовий NV1138Lime

Артикул: NV1138Lime

Ножиці з короткими лезами Baby Team AKT-7101

Код: 266319

Виробник: Baby Team (КНР)

Ціна:
89 грн

Ножиці з короткими лезами Baby Team AKT-7101

Артикул: AKT-7101

Ще не так давно не існувало ніяких спеціальних пристосувань для того, щоб стригти дитячі нігтики. Якщо ніхто з членів сім'ї не займався шиттям, то вдома була тільки одна пара ножиць, на всі випадки життя. Тому багато дорослих сприймають стрижку нігтів в дитинстві як далеко не саму приємну процедуру. Проте, сьогодні існують спеціальні ножиці для новонароджених, які не доставляють ніякого дискомфорту.

В інтернет-магазині "Подушка" ви можете купити дитячий манікюрний набір, зручний у використанні, безпечний і за вигідною ціною!

Особливості ножиць для новонароджених

Майбутнім батькам важливо знати, що ножиці для новонароджених істотно відрізняються від звичайних. Вони мають кілька особливостей:

  • В першу чергу, вони відрізняються закругленими кінцями невеликого розміру. І хоча форма інструменту здається цілком звичайною і звичною, дитячі ножиці дозволяють стригти тонкі і м'які нігтики без ризику поранити малюка;
  • Конструкція ножиць дозволяє скласти єдину рівну лінію, злегка закруглену. Цим вони відрізняються від спеціальних щипців для нігтів, які просто роблять короткі зрізи;
  • Кусачки вимагають подальшого використання щипчиків, а ось ножиці для новонароджених - немає.

Якщо ви пробували підстригти нігті дитині звичайним інструментом, знаєте яким довгим і виснажливим може бути цей процес. Маленькі діти з характерним гипертонусом м'язів просто не витримують цю процедуру. Тому бажано придбати спеціальні ножиці для нігтів.

Як правильно підстригати нігті малюкові

Насправді, мало просто купити ножиці для дітей. Важливо ще регулярно і правильно ними користуватися. Хоча якщо у вашому арсеналі з'явиться дійсно якісний інструмент від надійного виробника, манікюр буде займати мінімум часу і подарує тільки позитивні емоції.

Провести першу стрижку варто тільки за рекомендацією педіатра. Деякі лікарі дозволяють зробити це вже після першого купання, інші - рекомендують дочекатися, поки малюку виповниться хоча б 3 тижні. Це пов'язано з тим, що у всіх дітей різна по крихкості нігтьова пластина. Стригти нігті потрібно, коли дитина в доброму гуморі. Постарайтеся зробити це ніжно, але впевнено. Пальцями стискайте по одному пальчику і залишайте трохи в запасі. Під корінь зістригати не потрібно. Прибрати гострі зрізи можна, обробивши торці м'якою пилкою.