RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Дитячі настінні годинники

Min:171 Min:320

Настінний годинник в дитячу Юта Класика 01G62

Код: 131325

Виробник: Юта (Украина)

Ціна:
260 грн

Настінний годинник в дитячу Юта Класика 01G62

Артикул: 01 G 62

Настінний годинник в дитячу Юта MiNi M07

Код: 131427

Виробник: Юта (Украина)

Ціна:
171 грн

Настінний годинник в дитячу Юта MiNi M07

Артикул: M 07

Годинники настінні ЮТА Панорама 300Х300Х16мм CH 002

Код: 95457

Виробник: Юта (Украина)

Ціна:
320 грн

Годинники настінні ЮТА Панорама 300Х300Х16мм CH 002

Артикул: СН-002

Яскраві і стильні настінні годинники для дитячої кімнати

годинник Юта класикадитячі настінні годинники Юта Одним з найбільш корисних і красивих аксесуарів в дитячій кімнаті є дитячі настінні годинники. Вони допоможуть дитині швидко і без проблем вивчити цифри, навчитися орієнтуватися в часі, привернуть його до розпорядку дня, дисципліни і планування свого дозвілля.

Сучасні виробники приділяють велику увагу дизайну виробів. Казкові мотиви, красиві персонажі з улюблених казок і веселі звірятка перетворять дитячу, зроблять її яскравіше і затишніше.

Як вибрати годинник

Сучасні виробники настінних годинників для дітей випускають моделі найоригінальніших видів, розмірів і форм. Щоб не розгубитися в розмаїтті товарів і вибрати дійсно якісний виріб, яке буде справно виконувати свої функції, потрібно врахувати деякі фактори:

  • Дизайн
    Для того, щоб кімната сприяла гармонійному розвитку особистості, інтер'єр дитячої повинен бути добре продуманий і складений в одному композиційному стилі. Дуже важливо щоб всі елементи декору поєднувалися між собою і не порушували загальний фон. Тому дизайн настінного годинника з дитячим принтом повинен стати прикрасою кімнати і бути яскравим акцентом, а не безформним кольоровим плямою.
  • механізм
    В залежності від варіанту внутрішнього механізму та працездатності серед сучасних моделей можна вибрати кварцові, електронні та механічні варіанти дитячих настінних годинників. Головною особливістю є великі зрозумілі цифри і яскраві помітні позначення, адже вони призначені для маленьких дітей.
  • форма
    Розмір і конфігурація циферблата традиційно являє собою коло, який за запевненнями психологів, благотворно позначається на психіці. Не менш популярними останнім часом стали правильні геометричні форми: трикутник, квадрат, прямокутник і т.д. Також дуже оригінальний вигляд дитячих настінних годинників, виконаний у формі казкових персонажів, героїв мультфільмів, тварин і т.д.
  • Характеристики

Також не зайвим буде звернути увагу і на якість дитячих годин, адже дитина буде користуватися цією річчю протягом досить тривалого часу. Годинник повинен бути зроблені з міцних, приємних на дотик матеріалів, забарвлені нетоксичними фарбами, і не повинні мати в своїй конструкції дрібних деталей.

В інтернет-магазині «Подушка» ви зможете придбати цікаві і незвичайні моделі для хлопчиків і дівчаток. У каталозі представлені варіанти дитячих настінних годинників з цікавим дизайном і барвистими принтами, які допоможуть дитині зробити перші кроки в світ дорослих.