Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Насоси для матраців

Min:0 Min:99999

 

Зручність завжди з Вами - насос для надувних меблів

Багато людей купують надувні меблі. Її зручно використовувати в невеликих квартирах, коли потрібно створити додаткове спальне місце для гостей. Незамінна надувні меблі і відпочинку. Вона не займає багато місця, зручна і комфортна у використанні. Єдиний її недолік - необхідність надувати. Вирішити цю проблему допомагають насоси повітряні для матраців.

Основні типи насосів

Насосы

Можна виділити кілька видів насосів, які використовуються для накачування надувних меблів. Найпоширенішими є:

  • електричні;
  • механічні.

Перевага перших в швидкості накачування. При цьому немає необхідності прикладати фізичну силу. Однак вони вимагають підключення до джерела живлення, що не завжди можливо.

Механічні насоси можуть використовуватися абсолютно в будь-яких умовах: на природі, на дачі, в дорозі. Сучасні моделі компактні і легкі.

За принципом накачування механічні пристрої можуть бути розділені на дві групи:

  • ручний насос дозволяє досить швидко надувати невеликі предмети. Основні його недоліки полягають в дуже маленькому обсязі. Тому велику надувну меблі доведеться накачувати досить довго. При цьому у зв'язку з необхідністю згинати спину на неї припадає істотне навантаження;
  • ножний насос набагато зручніше у використанні. Робочий об'єм у нього вище. Крім того, накачування здійснюється з положення стоячи з прямою спиною, в зв'язку з чим втома з'являється набагато пізніше.

Сучасні моделі оснащені великим кількість насадок. Тому Ви з легкістю зможете накачати не тільки матрац, але і м'яч або шину велосипеда. Купуючи компактний і зручний насос, Ви забезпечуєте собі комфорт і спокій не тільки на відпочинку, але і вдома.

arrow down