RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Дитячі надувні м'ячі

Min:31 Min:476

М'яч для ігор Intex 61см 59030

Код: 61202

Виробник: Intex (США)

Ціна:
31 грн

М'яч для ігор Intex 61см 59030

Артикул: ut-00000059202

М'яч Intex 58097

Код: 290345

Виробник: Intex (США)

Ціна:
476 грн

М'яч Intex 58097

Артикул: ut-00-00149296

Чи збираєтеся весело провести час на воді? Надувний м'яч допоможе Вам здійснити це

Надувний м'ячик IntexНадувний м'яч являє собою предмет, що допомагає дитині отримувати позитивні емоції, розвивати моторику, координацію, уважність, спритність. З його допомогою можна не тільки грати на воді, в самі різні, захоплюючі, веселі ігри, а й вчити дитину плавати.

Грати з ним в рухливі, веселі ігри можна в річці, на море, басейнах. Його добре використовувати для розваги малюка на суші. Завдяки тому, що він легкий виключається можливість травмувати дитину або зробити йому боляче. Ця іграшка багатофункціональна і безпечна, тому грати з ним подобається всім.

Критерії вибору:

  • Купуючи надувні м'ячі потрібно брати до уваги такі моменти:
  • Він повинен добре пружинити;
  • Після кожного надування повинен відновлювати форму, його поверхня буде гладкою без складок і зморшок;
  • Матеріал, що використовується для виготовлення не повинен викликати алергічних; реакцій, в його складі немає шкідливих домішок, а фарба не залишає слідів на руках;
  • Його шви невидимі, немає задирок, він не видає неприємного запаху.

Краще купувати іграшки такого роду з привабливою забарвленням, неотруйних або кислотних відтінків. Підбираючи його, врахуйте вік, зріст, побажання свого малюка.

Велика розмаїтість надувних м'ячів

Він може бути абсолютно різного розміру, кольору, наповнення. Це можуть бути вироби великих, середніх, малих розмірів. Пофарбовані в один колір, мати розмальовку з декількох відтінків або зображення улюблених мультиплікаційних героїв. Придбати якісні, цікаво оформлені надувні м'ячі для дітей можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. У нас великий вибір, тому обов'язково знайдете підходящий варіант для своїх дітей.