Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Надувні матраси

Min:0 Min:99999

Відпочинок з комфортом на природі і вдома

Надувний плотик Intex КаченяНадувні матраци асоціюються з морем, туристичними походами та відпочинком на природі. Але останнім часом сфера їх застосування розширилася і ці вироби стали використовуватися, як тимчасові надувні меблі для сну. Це виявилося виходом з положення в тому випадку, якщо приїхали гості та потрібні додаткові спальні місця, або потрібно пожити деякий час в орендованій квартирі, чекаючи власну.

Всі надувні матраци за своїм призначенням бувають:

  • для використання в домашніх умовах в якості тимчасових меблів;
  • для пляжу;
  • для туризму.

Залежно від того, до якої групи належить виріб, розрізняються характеристики, це вплине на вибір надувного виробу для конкретного використання. Але всі вони повинні бути міцними, витримувати вагу людини тривалий час і компактними в зібраному вигляді.

Скільки коштує надувний матрац на ліжко, можна дізнатися в каталозі інтернет-магазину Podushka, його вартість залежить від розміру, матеріалу виготовлення, призначення і комплектації.

Надувний матрац, який беруть в туристичні походи, частіше називають килимком. Йому не потрібен насос, наповнення повітрям відбувається автоматично. Ці вироби виготовляються з ПВХ підвищеної міцності, обов'язково з теплоізоляцією, так як доводиться розміщуватися на голій землі. Вироби компактно упаковуються в чохол і пристібаються до рюкзака.

Пляжні матраци виготовляються з яскравих, міцних матеріалів, часто "2 в 1" (матрац + шезлонг). Відмітна характеристика - наявність незалежних повітряних камер, щоб вироби залишалися на плаву, навіть якщо трапиться прокол.

Продаж надувних матраців в Україні в магазині Podushka

У каталозі магазина "Подушка" представлений широкий асортимент надувних матраців різного призначення. На що ж слід звертати увагу, вибираючи надувну модель? Обов'язково слід врахувати:

  • розмір - вибирайте такий, щоб на ньому було комфортно спати людині і ще залишалося трохи вільного місця;Надувний матрац Intex Засмага
  • висоту - для походів вибирайте тонкий або середній матрац, для частого використання і сну - високий;
  • матеріал - обов'язково щільний, міцний, який створює відчуття стандартного матраца для сну;
  • покриття поверхні - велюрова поверхня (флокірована) приємна на дотик і не дозволяє постільній білизні ковзати;
  • насос - може бути вбудований електричний або зовнішній механічний, він повинен бути доступним і легким у використанні.

Купити флокировані надувні матраци з насосом різних розмірів і кольорів пропонує магазин Podushka (Україна, Київ), ціна - доступна, якість - висока.

Затишні покупки в магазині Podushka з доставкою додому

Понад 11 років магазин Podushka намагається привнести в Ваш будинок комфорт, затишок, створити атмосферу захищеності та щастя, реалізуючи домашній текстиль, товари для дому та для дітей. Завдяки співпраці з надійними виробниками і постачальниками без посередників, ми утримуємо конкурентоспроможні ціни, які по деяких позиціях значно нижче, ніж в інших магазинах.

Магазин Подушка в Києві, де можна замовити і купити хороший спальний надувний матрац, який використовується замість ліжка, пропонує широкий асортимент товарів і привабливі ціни, доставка можлива в усі населені пункти України.

arrow down