Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Кола для купання

Min:0 Min:99999

Надувний круг - море захоплення і насолоди!

Поняття «Надувний круг» у більшості асоціюється з порятунком потопаючих. І це частково правильно. Надувні кола - невід'ємна частина дотримання заходів безпеки в водоймах. Особливо, якщо це стосується дітей. У сучасному світі, надувний круг - це ще й засіб активних ігор і розвитку дітей різних вікових груп.

Купити надувний круг своїй дитині - це значить внести неоціненний вклад в його розвиток і здоров'я.

надувне колонадувний круг для купання

Особливості виробництва.

Основний матеріал виготовлення кіл - це міцний зносостійкий вініл. З таким плавальним засобом можна не турбується про неприємні проколи або розривах. З внутрішньої сторони шви гладкі і не доставляють незручностей під час купання. У багатьох моделях є дві повітряні камери: на випадок, якщо у однієї відкриється клапан, другий буде утримувати дитину на воді. Надути кола можна практично будь-яким насосом.

Особливості використання.

Надувний круг для плавання знадобиться як дітям, так і дорослим, які не володіють цим видом спорту. Існують спеціальні круги-тренери для навчання плаванню. Вони оснащені лямками, які утримують правильне положення тіла на воді.

Надувний круг для купання буває самих різних діаметрів і забарвлень. Яскраві кола роблять дітей більш помітними на поверхні. Розміри підбираються за віком і комплекції дитини. Унікальний дизайн може стати відмінним приводом для гри на надувних колах. Рольова гра за участю качечок і лисеняти може потішити оточуючих. А для більшої безпеки багато моделей укомплектовані парасольками або тентами від сонця.

Кола для дорослих. Кола бувають і великих діаметрів для відпочинку дорослих. Вони укомплектовані спинками, підстаканниками і ручками для тримання. Відмінний варіант для романтичної прогулянки по воді.

Надувні круги для немовлят - це найменші моделі. Вони представлені в двох видах. Перший має дно з двома круглими прорізами для ніжок. Він виконує функцію ходунків на воді. Другий - надувний круг для купання немовлят одягається навколо шиї, притримуючи головку, і призначений для миття у ванній або перших уроків плавання в дитячому басейні.

Будь-які види надувних кіл є чудовими стимуляторами рухової активності. Плаваючи в колі, дитина не тільки розважається, але і зміцнює м'язи і кістки скелета. Надувний круг - це корисне пристосування в поєднанні з веселою грою.

Придбати вподобаний надувний круг можна в інтернет-магазині «Подушка» в Києві по приємно низькою ціною і гарантовано високій якості.

arrow down