Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Гіпсові набори творчості

Min:378 Min:378
Набір для творчості Гіпсова фігурка Анна Disney Frozen FR20381А
Набір для творчості Гіпсова фігурка Анна Disney Frozen FR20381А
Код: 380151

Виробник: Disney Frozen (КНР)

Ціна:
378 грн

Набори для гіпсових форм для маленьких скульпторів і художників

Набір для виготовлення гіпсових фоторамок Святковий мить Уніка Г-011 Товар закінчується набір для виготовлення гіпсових фоторамок Святковий мить Уніка Г-011 40 грн. 34 грн. Купить! Набір для творчості Ranok-Creative Крихітна долонька (15147003Р) Набір для творчості Ranok-Creative Крихітна долонька Що потрібно дитині для створення шедевра? Пакет гіпсу і трішки фантазії! Цей чудовий матеріал володіє особливим складом, тому тривалий час не засихає, дозволяючи дитині втілювати фантазії в реальність. За допомогою набору для виготовлення гіпсових форм діти створять справжні витвори мистецтва. А ще ліплення відверне малюка від телевізора і гаджетів, що зробить його дозвілля пізнавальним, цікавим і наповненим масою яскравих емоцій.

Види наборів для гіпсових форм

  • Зліпки долоньок і ніжок. Ці набори для гіпсових форм дозволять зберегти мить. Відбиток руки або ніжки маленького янголятка стане справжньою реліквією вашої родини.
  • Фігурки тварин. Діти зможуть створювати кумедних конячок, кроликів, котиків і рибок, розфарбовувати їх, а потім робити з них магніти на холодильник.
  • Фоторамки. Такі набори для виготовлення гіпсових форм дозволяють створювати справжнісінькі рамки для фотографій. Діти зможуть зробити і розфарбувати незвичайний декоративний елемент, а потім вставити в нього свій улюблений знімок.
  • Транспорті засоби. За допомогою такого набору для гіпсових форм кожен хлопчисько з радістю виготовить літак, трактор чи модний спорткар, розфарбує їх і помістить на дверцята холодильника за допомогою магнітної стрічки.
  • 3D фігури. За допомогою гіпсу юний скульптор зможе створювати тривимірні предмети, які займуть гідне місце на полиці сувенірів.

Значення творчості в розвитку дитини Фігурки з гіпсу 4M Вантажівки

Набори для гіпсових форм не тільки цікаві, але й корисні для розвитку дитини. В процесі виготовлення фігурок малюк активно розвиває дрібну моторику, уяву і фантазію. Він вчиться бути уважним і посидючим, а також доводити почате до кінця. Набори для виготовлення гіпсових форм допомагають гіперактивним карапузам заспокоїтися і зібратися з думками. А ще це відмінний спосіб провести веселе дозвілля всією сім'єю, що сприятливо впливає на взаємини між дітьми і батьками.

В інтернет-магазині «Подушка» можна купити набори для гіпсових форм на будь-який смак. З їх допомогою діти зроблять прикраси для принцес, сліплять кумедних ведмедиків і створять оригінальні предмети декору. Вони розфарбують свої творіння яскравими фарбами і подарують вам прекрасні подарунки, зроблені з любов'ю.

arrow down