RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 16.04 😷

Детальніше

Мікроскопи дитячі

Min:899 Min:899

Розвиваюча іграшка Мій перший мікроскоп серія геосафарі Educational Insights EI-5112

Код: 293315

Виробник: Educational Insights (США)

Ціна:
899 грн

Розвиваюча іграшка Мій перший мікроскоп серія геосафарі Educational Insights EI-5112

Артикул: 6900006496460

Навіщо дитині потрібен дитячий мікроскоп

Всі діти без винятку прагнуть до пізнання навколишнього світу. Щоб допомогти їм у цьому, задумайтеся про корисний подарунок, який буде цікавий для вивчення предметів не видних неозброєним оком. Таким подарунком може бути дитячий мікроскоп, що відкриває багато нового і цікавого.

Які бувають дитячі мікроскопи

Випускається два види цих приладів - цифрові і оптичні. Оптичні дитячі мікроскопи представляють собою прості пристрої з лінзами, що збільшують досліджуваний об'єкт. Для роботи на них досить денного світла, без використання електроніки та спалаху. Вони підходять для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Цифрові мікроскопи працюють за іншим принципом. Завдяки специфічним особливостям вони можуть виводити інформацію про досліджуваному об'єкті на монітор, фотографувати процес і зберігати в пам'яті.

Підходять для дітей і підлітків шкільного віку, можуть застосовуватися в наукових дослідженнях.

дитячі мікроскопимікроскопи для дітей

Як підібрати дитячий мікроскоп

Перш ніж купити дитячий мікроскоп, необхідно звернути увагу на основні технічні характеристики приладу. Головні з них:

  • збільшувальна здатність, обчислюється шляхом множення збільшувальною здатності окуляра на показник збільшення об'єктива;
  • величина розширення екрану і число пікселів (у разі вибору цифрової моделі), від них залежить якість зйомки і показу зображення на екрані;
  • розмір мікроскопа і його вага, важливі параметри, тому що габарити приладу повинні дозволяти зручно працювати на ньому, а вага бути підйомним для дитини.
  • наявність підсвічування, додаткова опція, що дозволяє краще розглядати досліджуваний фрагмент.

Крім того, на дитячий мікроскоп ціна повинна бути прийнятною для сімейного бюджету. Слід враховувати, що прилад потрібен дитині тільки на період шкільного часу, а в подальшому виявиться лише пам'ятної річчю.

Де купити дитячі мікроскопи в Києві

Ви можете купити дитячий мікроскоп в Києві в нашому інтернет магазині "Подушка". Ми пропонуємо широкий асортимент оптичних і цифрових моделей цих приладів і гарантуємо високу якість кожного нашого мікроскопа. Перевага покупки в нашому магазині полягає в низьких цінах дитячих товарів, абсолютної їх екологічну чистоту і зручність придбання.

Ви можете замовити дитячі мікроскопи в Україні на нашому сайті і там же оформити покупку. Постійним покупцям надаються цікаві знижки та бонуси.