RU
UA
Вхід в кабінет

Дитячі ліжечка

Min:0 Min:99999

Дитяче ліжко Соня ЛД-14 полку, маятник 14.3.1.04 овал слонова кістка Дитячі ліжечка з натурального дерева - запорука солодкого сну малюків

З появою в домі рожевощокого карапуза у батьків виникає питання: де він буде спати? Безсумнівно, можна придбати текстильну люлечку, укласти його поруч з собою або вибрати металеве ліжечко з повітряним балдахіном. Все це гідні варіанти, але все ж, на думку психологів, краще рішення - купити дерев’яне дитяче ліжечко.

Переваги дитячих ліжечок з натуральних матеріалів Дитяче ліжко Верес Соня ЛД6 капучино рожевий маятник + ящик

А ви знали, що кожне дерево має свою енергетику та певні властивості, що впливають на здоров'я і самопочуття людини?

  • Сосна містить унікальні натуральні смоли, що підтримують в дитячій здоровий мікроклімат. Сон у дерев’яному ліжечку з сосни допомагає позбутися від стресу і розслабитися.
  • Береза має потужну заспокійливу енергетику. Адже не дарма кажуть: пригорнися до берези, виплакайся і відчуй полегшення. Береза відганяє погані сни, безпідставні тривоги і турботи. Завдяки антистресовим властивостям берези її часто використовують для виробництва ліжечок для дітей.
  • Ясень добре очищає енергетичне поле людини, налаштовує на позитивний і спокійний лад. Йоги запевняють, що біля ясена добре медитувати, так як він допомагає посилити концентрацію уваги.
  • Бук допомагає позбутися від накопиченого стресу, розслабитися та додає безтурботних снів. Таке дерев'яне ліжечко сприятливо впливає на роботу серцевої і нервової систем.
  • Вільха витягує з людини негативну енергію, знижує напруженість, поліпшує фізичний і моральний стан людини.

Критерії та особливості вибору

Як тільки ви визначитеся з матеріалом, зверніть увагу на функціональні можливості ліжечок для дітей:

  • Дитяче ліжко Соня ЛД-15 полку, маятник 15.02 вільхаБагаторівневі підставки. Дно дерев'яного ліжечка краще вибирати з окремих ламелей у вигляді ортопедичної сітки. Воно добре вентилюється, швидко висихає після «нічних сюрпризів», підтримує хребет дитини в правильному положенні. Добре якщо його можна встановлювати на різні рівні висоти: вище для новонароджених, нижче - для карапузів, які вміють підніматися на ніжки.
  • Опускається / знімається стінка. Опустивши стінку, мама швидко візьме крихітку на руки, не напружуючи спину. А якщо демонтувати боковину, дерев'яне дитяче ліжечко перетвориться на диванчик.
  • Полози / маятник. Функція заколисування полегшує життя молодим батькам. Вам не доведеться заколисувати малюка на руках. За вас це зробить дерев'яна дитяче ліжечко з поздовжнім або поперечним маятником. Хорошою альтернативою маятнику стануть полози.
  • Колеса. Маневрені коліщатка дозволяють без проблем пересувати дитячі моделі для новонароджених. Знерухомити предмет меблів допомагають спеціальні фіксатори.

В інтернет-магазині «Подушка» ви зможете купити дерев'яні ліжечка з вільхи, бука і ясена з різними функціями за доступною ціною.