Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Коляски трансформери

Min:0 Min:99999

Коляска-трансформер - зручність в кожній деталі!

У світі сучасних технологій і унікальних дизайнів дитячі коляски-трансформери займають високі позиції затребуваності у покупців. Це обумовлено рядом переваг.
Купити дитячу коляску-трансформер - це значить подарувати собі і своїй дитині комфортні прогулянки, безпеку і якість на довгі роки.

Трансформер хороший тим, що одна покупка забезпечує наявність двох колясок: люльки і прогулянки.

купити коляску трансформердитячі коляски трансформери

Особливості колясок-трансформерів.

Коляска-трансформер для новонароджених створюється за допомогою відкидний спинки і додаткових пристібати деталей, в тому числі і перенесення. Вона дозволяє транспортувати малюка в положенні лежачи, виконуючи функції класичної люльки.

Завдяки кільком рівням фіксації спинки (зазвичай їх від 3 до 5), коляска одним рухом перетворюється в прогулянкову, в якій можна перевозити вже підріс дитини.
Всі коляски оснащені широкими надувними колесами з хорошою амортизацією. Заколисати малюка буде простіше простого.

Важливо звернути увагу на ручку коляски. Вона може регулюватися по висоті, для зручності батьків. Здатна перекидатися з положення «обличчям до мами» в положення «по ходу руху». Це зручно при певних примхах природи.

Складається коляска способом «книжка». Це спрощує зберігання і перевезення коляски.

Є гальмо стоянки, що забезпечує стійке положення коляски.

Додаткові аксесуари. У комплект ходить сумка для дитячих речей, кошик для продуктів, москітна сітка і дощовик, чохол на ніжки і, можливо, насос.

Явні переваги коляски-трансформера: ціна і вага. Подібні коляски є бюджетним варіантом, незважаючи на їх багатофункціональність і тривалість використання. У порівнянні, з класичними ляльками, трансформери малогабаритні, відповідно на багато легше по вазі.

Визначившись з вибором, варто задуматися, де купити коляску-трансформер? Необхідно переглянути пропозиції декількох виробників і реалізаторів, вибрати найбільш вигідне і гарантує якість продукції. Варто купити коляску-трансформер в інтернет-магазині «Подушка» в Києві. Саме тут покупців приємно здивують ціни і широкий асортимент якісного перевіреного товару.

arrow down