RU
UA
Вхід в кабінет

Кавоварки

Min:397 Min:493

Кавоварка крапельна на дві чашки MAESTRO MR 404

Код: 117416

Виробник: MAESTRO (КНР)

Ціна:
397 грн

Кавоварка крапельна на дві чашки MAESTRO MR 404

Артикул: MR404

Кавоварка крапельна MAESTRO MR 405

Код: 120480

Виробник: MAESTRO (КНР)

Ціна:
493 грн

Кавоварка крапельна MAESTRO MR 405

Артикул: MR405

Кавоварка Maestro MR401

Код: 171194

Виробник: MAESTRO (КНР)

Ціна:
406 грн

Кавоварка Maestro MR401

Артикул: MR401-б

Кавоварка Maestro MR403 чорний

Код: 171196

Виробник: MAESTRO (КНР)

Ціна:
471 грн

Кавоварка Maestro MR403 чорний

Артикул: MR403-ч

Кавоварка Maestro MR403 білий

Код: 171197

Виробник: MAESTRO (КНР)

Ціна:
471 грн

Кавоварка Maestro MR403 білий

Артикул: MR403-б

Кавоварка Maestro MR401

Код: 362835

Виробник: MAESTRO (КНР)

Ціна:
406 грн

Кавоварка Maestro MR401

Артикул: MR401-ч

Кавоварка - пристрій для тих, хто цінує свій час

Кавоварка MaestroДля багатьох людей ранок починається з чашечки ароматної кави. Можна зварити напій традиційним методом - в турці, але тоді потрібно стояти біля плити, інакше не уникнути вихлюпування піни і подальшого відмивання забруднень.

Сучасний ритм життя диктує свої правила, і ми залучаємо для роботи на кухні нові прилади - кавоварки і кавомашини, ознайомитися з їх асортиментом і дізнатися, скільки коштує та чи інша модель, можна через каталог товарів в магазині Подушка.

Як не помилитися і купити таку модель, яка стане для Вас оптимальним варіантом? Для початку, потрібно з'ясувати, які види кавоварок існують.

Яка кавоварка краще варить каву?

У магазинах представлені різні моделі, що відрізняються між собою дизайном і принципом роботи, але всі вони виконують одну функцію - варять напій з чудовим ароматом. Різниця між ними полягає в тому, наскільки міцним, насиченим і ароматним виходить кінцевий продукт після екстракції (витяг смаку, запаху мелених зерен кави за допомогою води).

Залежно від принципу екстракції, виділяють такі типи кавоварок:

  • Гейзерная - простий пристрій, Кавоварка крапельна Sencorщо користується популярністю у споживачів. Прилад має три резервуара - для води, меленої кави, готового напою. Після нагрівання вода розширюється, її пари піднімаються, проходять через шар кави і переміщаються в третій відсік. Цей прилад універсальний, тому що в ньому можна готувати чаї та трав'яні настойки, останнім часом на прилавках з'явилися моделі, що працюють від електрики;
  • Крапельна - повторює принцип роботи попередньої моделі, тільки вода зверху краплями потрапляє на фільтр з меленою кавою, проходить через нього і напій капає в чашку. Фільтри бувають одноразові (паперові), нейлонові (до 60 заварювань) і "золоті", найтривалішого використання;
  • Ріжкова - пар проходить через ріжок з утрамбованим кави, конденсується і потрапляє в чашку, виходить кава-еспресо ( "під тиском" в перекладі з італійського);
  • Комбінована - поєднує кілька принципів роботи. Ці моделі - більш складні, тому частіше їх встановлюють в ресторанах і кафе.

Для тих кавоманів, які дуже зайняті, придумані кавомашини. Щоб насолодитися ароматним напоєм, потрібно просто натиснути кнопку. Розумна машина все зробить сама - змеле зерна, закип'ятити воду, наллє напій в чашку, видалить всі відходи і зробить самоочищення. Крім цього, диво-машина має масу додаткових функцій. Ви можете регулювати міцність кави, встановлювати кількість готуються чашок, якість помелу зерен і ін.

Де купити хорошу кавоварку для дому в Україні?

Магазин затишних покупок Podushka (Україна) більше 11 років задовольняє запити покупців в такої категорії товарів, як домашній текстиль, посуд, одяг, дитячі товари, сумки і рюкзаки. Ми працюємо безпосередньо з виробниками і постачальниками, тому наші ціни Вас приємно здивують. Неважливо, в якому місті України Ви проживаєте - в Києві чи Одесі, ми доставимо вибраний товар в строк, а при необхідності, поміняємо його або повернемо гроші.

Оплатити замовлений товар можна будь-яким способом, який зручний для Вас.

Кавоварку для дому зручно замовити і купити через інтернет-магазин Podushka, ціна - прийнятна, ми доставимо товар в міста Київ, Одеса, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Полтава, Житомир, Херсон та інші населені пункти України.