Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Розвиваючі книги для дітей

Min:0 Min:99999

Книги для найменших

Незамінними помічниками сучасних батьків, які роблять все для розвитку своїх дітей, стають книги для малюків. Їх читання сприяє формуванню уявлення дитини про світ, збільшення його словникового запасу, поліпшенню його пам'яті, фантазії та уяви. Такі книжки знайомлять дитини з навколишньою природою і предметами, формують власні уподобання і смаки малюка, вчать правильній постановці фраз і пропозицій. Дитячі книги допомагають дітям взаємодіяти з людьми і тваринами, користуватися предметами, з їх допомогою малюки набувають нові навички.

Розвиваючі книги і вік дитини

Перші розвиваючі книжки можуть використовуватися вже з 3-х місячного віку малюка. Вони повинні бути яскравими, приємними на дотик, м'якими і безпечними. Багато подібні вироби нагадують собою дитячі м'які іграшки. Вони прикрашаються яскравими деталями, що мають різну текстуру і забарвлення. Такі видання сприяють розвитку уваги, слуху, дрібної моторики дітей, вчать їх фокусувати погляд. Розвиваючі книжки викликають у дітей непідробний інтерес, завдяки чому вони намагаються взяти їх в руки. Тим самим у них формується звичка загарбання і утримання предмета в руці.

Сучасні видавництва пропонують широкий вибір розвиваючих книг для дітей у віці від року і старше. Такі книжки можуть бути паперовими, тканинними, поліетиленовими. Нерідко вони виконуються у вигляді звірів, машинок і різних предметів. Книги для малят цього віку також доповнюються елементами, контакт з якими сприяє їх розвитку: гудзиками, пластиковими накладками з різною по текстурі поверхнею, шматочками матерії, брязкальцями, що шарудять матеріалами. Книги для дітей старше двох років можуть включати в себе сторінки, які потрібно розфарбовувати або прикрашати наклейками. Такі наклейки входять в комплект до цих видань. Книжки даної категорії вчать хлопців дізнаватися і називати тварин, кольору, форми. Діти більш старшого віку за допомогою розвиваючих книг вчать букви, цифри, пори року і набувають інші знання.

Де купити книги для малюків?

Великий асортимент яскравих, якісних і безпечних книжок для дітей представлений в інтернет-магазині «Подушка». У розділі «Книги для малят» покупці зможуть купити розвиваючу літературу для дітей з народження за привабливими цінами.

arrow down