Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Канцелярський клей

Min:7 Min:9
Клей-олівець PVA 15 г Axent 7102-A delivary icon
Клей-олівець PVA 15 г Axent 7102-A
Код: 272519
delivary icon

Виробник: Axent (КНР)

Ціна:
7 грн
Клей-олівець PVP 8 г Axent 7111-A delivary icon
Клей-олівець PVP 8 г Axent 7111-A
Код: 272528
delivary icon

Виробник: Axent (КНР)

Ціна:
9 грн

Клей - потрібний предмет на кожному столі

Канцелярський клей - корисна та вкрай необхідна в побуті річ. Це унікальна багатокомпонентна суміш, що забезпечує з'єднання різних матеріалів - паперу та картону, тканин та пластмас, шкіри, кераміки та навіть металів!

У нас ви зможете купити клей ПВА, який відмінно підходить для щоденного побутового використання. А ось школяреві найкраще придбати компактний та зручний в експлуатації клей-олівець.

Види та застосування в повсякденному житті

Клей-олівець PVP 35 г AxentУ середовищі вчених прийнято вважати, що унікальні властивості даної речовини вперше були виявлені ще неандертальцями. Археологи встановили, що древні люди застосовували його при виробництві своїх примітивних знарядь праці. Зокрема, вони приєднували за допомогою деревної смоли гострі шматки каменів до дерев'яних палиць.

Важливість клею в сучасному житті людини переоцінити дуже складно. Його використовують у будівництві, ремонтних роботах, медицині, машинобудуванні і, навіть, в аерокосмічній промисловості.

У нашому магазині ви зможете придбати:

  • КлейПВА (універсальна клеюча маса, яка складається з водного розчину полівінілацетату з модифікаторами);
  • ПВП (як і ПВА, тільки замість води в основу входить гліцерин);
  • силікатний (менш популярний тип, що складається з водного розчину полісилікатів натрію або калію);
  • канцелярський олівець (складається з полівінілпіролідону або поливинилацетата з додаванням гліцерину);
  • суперклей (складається з ефірів ціанакриловий кислоти з додаванням модифікаторів).

Найпопулярніші - ПВА та канцелярський олівець. Рідкий клей ПВА часто використовується в офісі. Він сохне довше, ніж клей в олівці, але набагато надійніше склеює папір, картон та деякі інші матеріали. Ви можете вибрати найбільш зручну форму клею - тюбик з пензликом або ковпачком-дозатором.

Клей-олівець популярний у школярів. Він компактний, зручний у використанні і не потрібно переживати, що клей може пролитися. Це найбезпечніший варіант для вашої дитини - клей абсолютно не токсичний та легко змивається з рук.

В асортименті товари за доступними цінами від європейських виробників Kite, Donau, Buromax, а також вітчизняної компанії ZiBi txt.

arrow down