RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 30.04 😷

Детальніше

Калейдоскопи іграшки

Min:399 Min:569

Калейдоскоп goki Музичний 14156G

Код: 210185

Виробник: GoKi (Германия)

Ціна:
569 грн

Калейдоскоп goki Музичний 14156G

Артикул: 14156G

Калейдоскоп магічний goki Пірати 15442G

Код: 255423

Виробник: GoKi (Германия)

Ціна:
399 грн

Калейдоскоп магічний goki Пірати 15442G

Артикул: 15442G

Калейдоскопи - магія перед вашими очима https://podushka.com.ua/upload/catalogue_small/7fb42a2ac1.jpg

Хочете, щоб ваш малюк повірив у чудеса? Тоді подаруйте йому калейдоскоп для дітей. Як тільки він подивиться в цю підзорну трубу, то побачить справжнє диво - безліч кольорових частинок, які складаються в оригінальні картинки. Калейдоскопи для малюків є дійсно унікальними іграшками, які допомагають їм розвивати зір, творче мислення і фантазію.

Принцип дії і види калейдоскопів

А ви знаєте, як працюють дитячі калейдоскоп? Доторкнутися до казкового світу малюкові дозволяють 25 шматочків скла, які поміщаються в трубку і за допомогою продуманої оптичної системи складаються в сотні химерних візерунків. Може здатися, що така невелика кількість фрагментів не може влаштувати феєричне шоу, яке ніколи не набридне. А ось і ні! Калейдоскопи для дітей не повторюють картинки вже півстоліття. Щоразу лінзи і дзеркала створюють нові візерунки, тому ця іграшка ніколи не набридає.

Купити калейдоскоп для дітей можна трьох видів:

  • Класичні моделі з різнобарвною засипанням показують дітям цікаві зображення.
  • Музичні іграшки оснащені світло-звуковими ефектами. Вони програють веселу музику, а їх труба світиться.
  • Іграшки з гелевим наповнювачем - найцікавіші. Палка з гелевим наповнювачем встановлюється перпендикулярно калейдоскопу і створює по-справжньому чарівні спецефекти. За рахунок плавного перетікання гелевого розчину з бісером, шматочками фольги і кольорового скла перед очима з'являються все нові і нові візерунки.

Калейдоскоп goki Пірати Іграшки допомагають розвитку дитини

Дитячі калейдоскоп - це не тільки яскраве розвага, а й користь для розвитку. Згідно з останніми терапевтичним досліджень, 15-ти хвилинного спостереження за кольоровими картинками дорівнює 5 хвилинам здорового сміху. А ще таке проведення часу допомагає карапузові розвивати уяву, творчі здібності та образне мислення. Крім того гра з калейдоскопом - це свого роду кольоротерапія, яка сприяє розслабленню нервової системи і розвитку зору.

В інтернет-магазині «Подушка» ви можете купити дитячі калейдоскоп різних розмірів з пластиковими та скляними лінзами. Вибирайте корисні іграшки - даруєте малюкам більше можливостей для активного розвитку.