Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Іграшки для дітей

Пізнаємо світ через гру

Дитячі іграшки виконують надзвичайно важливу роль в житті дитини. Через гру малюк пізнає світ, вчиться основним законам життя - співпереживання, співчуття, вміння спілкуватися і знаходити компроміси.

Продаж дитячих іграшок через інтернет зручна для всіх - батьки не втрачають час на поїздки по магазинах, діти в комфортних домашніх умовах знайомляться з великою кількістю виробів. Інтернет-магазин дитячих товарів "Подушка" знаходиться в Києві, але іграшки зручно купувати в інтернеті, перебуваючи в Харкові, Дніпропетровську, Львові та в будь-якому іншому місті України, доставка здійснюється в усі регіони країни.

Дитячий світ іграшок величезний і різноманітний

В інтернет-магазині podushka.com.ua представлені наступні види іграшок для дітей:

  • розвиваючі - такі, які змушують думати: кубики, конструктори, різні головоломки та ін;
  • спортивні - призначені для активного проведення часу, фізичного розвитку дитини: м'ячі, скакалки, самокати, велосипеди та ін;
  • сенсорні - для самих маленьких: всілякі брязкальця, заводні моделі. Їх призначення - викликати радісні емоції, сміх дитини;
  • сюжетно-образні - машинки, тваринки, ляльки, одяг для них і всі інші предмети, які існують в реальному світі.

Кожен вид іграшок виконує свої функції - одні знайомлять малюка з навколишнім світом, вчать обігравати різні життєві ситуації, знаходити вихід із скрутного становища, інші - змушують думати, як краще зібрати з окремих елементів фортеця або транспортний засіб, треті - зміцнюють м'язи дитини, серце, допомагають орієнтуватися.

Крім такого поділу за призначенням, дуже важливо купити для дитини іграшку, яка буде відповідати її віку. В цьому випадку гроші будуть витрачені не даремно, а малюк з користю і інтересом буде проводити час.

При виборі іграшок обов'язково звертайте увагу на:

  • матеріал виготовлення, він повинен бути екологічно чистим і не викликати алергічних реакцій;
  • відсутність задирок і нерівних країв;
  • реалістичність;
  • приємний, не дратівливий слух звук, якщо іграшка музична або заводна;
  • всі деталі повинні бути міцно закріплені.

Продаж дитячих іграшок через інтернет в Україні

Для Вашої зручності, все товари нашого магазину розподілені по групах. Їх зручно вибирати по барвистим фотографій в каталозі, а якщо виникне питання, наш консультант відповість онлайн або по телефону. Зареєструвавшись на нашому сайті, Ви регулярно будете отримувати повідомлення про акції в магазині, першими дізнаватися про знижки та надходженні нового товару.

Інтернет-магазин "Подушка" (Україна, Київ), де Ви можете онлайн дізнатися, скільки коштують сподобалися дитячі іграшки для дитини та купити їх за лічені хвилини через каталог, пропонує розумні ціни, доставку в міста Харків, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Миколаїв, Чернігів, Одеса, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші населені пункти нашої країни.

Ми пропонуємо зручні форми оплати - готівковий / безготівковий розрахунок, переказ коштів на картку ПриватБанку.

ТСС .. СЕКРЕТНА РОЗСИЛКА

Знижки, акції, секретні розпродажі, лімітовані новинки вже тут - в одному кроці. У кожному нашому листі ми ховаємо для вас щось цікаве.

Залишайте свій емейл, а ми натомість подаруємо вам найкращі пропозиції. Одна з них буде чекати вас на пошті відразу після реєстрації;)