Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Дитячі гольфи

Min:120 Min:120
Гольфик дитячий Бембі ГФ22 інтерлок
Гольфик дитячий Бембі ГФ22 інтерлок
Код: 35816

Виробник: Bembi (Украина)

Показати більше
Ціна:
120 грн

гольфики дитячі

На сьогоднішній день на території Києва ви можете без особливих витрат часу і зусиль придбати гольфики дитячі, виготовлені з високої якості матеріалу. В асортименті інтернет магазину представлені гольфики для малюків з різних матеріалів, серед яких:

  • бавовняні;
  • Утеплені з начосом або без нього;
  • М'якого на дотик високоякісного трикотажу.

 

переваги

дитячі гольфики

У подібному одязі малюк буде відчувати себе дуже комфортно і ніякої холод не буде йому страшний. Зазвичай вони прикрашені об'ємними, барвистими і в той же час цікавими малюнками, які припадають до душі малюкам. Дана одяг зазвичай доповнюється досить м'якими і в той же час широкими манжетами. Якщо вирішите купити гольфики для малюків, то вам не доведеться думати про те, що надіти для відправки в школу, або в чому провести час на свіжому повітрі, так як їх можна відмінно поєднувати з джинсами, наприклад, так і зі строгими брюками. Якщо правильно поєднувати, то їх можна носити з костюмом.

 

Гарантія високої якості

Будь-яка мама звертає увагу на якість одягу, яке вона набуває для свого малюка. Важливе значення має підібрати безпечні товари для наших діток. Вибираємо моделі, які виготовлені з натуральної тканини і викликають алергічної реакції. Так на сьогоднішній день, наприклад, популярні дитячі товари. Асортимент дитячих товарів дійсно широкий - деякі моделі доповнені м'якими гумками, завдяки якій товар не опускається, і надійніше, а також дбайливіше може втриматися на тілі дитини.

arrow down