RU
UA
Вхід в кабінет

Правила використання подарункового сертифіката

Правила використання Сертифікатів на придбання товарів на сайті podushka.ua

Відповідно до цих правил, будь-яка фізична особа зможе придбати за допомогою Сертифікату, товари, які пропонує podushka.com.ua.
Перед початком придбання товару за допомогою Сертифікату, просимо уважно ознайомитися з цими Правилами, в разі необхідності роз'яснення умов та правил - до придбання товару звернутися за роз'ясненнями до менеджера сайту podushka.com.ua.

Основні положення

Придбання товару на сайті podushka.ua за допомогою сертифіката, є офіційною пропозицією (офертою) будь-якій фізичній особі придбати товар на зазначених нижче умовах. Для укладення договору достатньо придбати сертифікат за допомогою сервісу podushka.ua.
Придбання сертифіката (акцепт оферти) є заявою клієнта про те, що він ознайомлений з цими правилами, а також про його згоду з усіма умовами використання сертифіката podushka.com.ua без будь-яких обмежень і застережень. Сертифікат є документом, який засвідчує факт укладення договору на покупку товару.
Сертифікат використовується пред'явником і не є іменним.
Сертифікат може передаватися від однієї фізичної особи до іншої.
Один Сертифікат може бути використаний тільки один раз.
У разі крадіжки або втрати Сертифіката, він анулюється, а грошові кошти, рівноцінні сертифікату, не повертаються.
Щоб уникнути розбіжностей при використанні Сертифікату просимо Вас зберігати фінансові документи, що свідчать про придбання Сертифікату.
Сертифікат є власністю podushka.ua. Власник сайту podushka.ua залишає за собою право змінювати умови його використання, і відмовити Покупцеві в використанні Сертифікату в разі порушення Покупцем даних правил використання сертифікатів.

Термін дії (дійсність) сертифіката

Сертифікат вважається дійсним в період, який вказаний на його зворотному боці, але не більше 12 місяців з дати придбання. Сертифікат може бути використаний до настання дати закінчення терміну дії включно. Після закінчення терміну дії сертифікат деактивується в базі даних podushka.ua.

Придбання товару за допомогою сертифіката

Придбання товару за допомогою Сертифікату має бути обумовлено з менеджером до початку оформлення покупки і підтвердження замовлення товару на сайті podushka.com.ua.
Якщо сума покупки перевищує номінал Сертифікату, то Покупець повинен доплатити різницю вартості товару.
Якщо сума покупки менше, ніж номінал Сертифікату, різниця Покупцеві не компенсується.
Обмін Сертифікату на готівкові грошові кошти не допускається.

Обмін товару

У разі придбання Товару, який вам не підійшов, ви маєте право відмовитися від нього, в разі його невикористання, і збереження цілісності оригінальної упаковки. Транспортні витрати при поверненні товару оплачуються Покупцем.

Повернення і обмін товарів належної якості

Більшість товарів, які ви може придбати в інтернет-магазині podushka.ua не підлягають поверненню та обміну відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р № 172, а саме:
Непродовольчі товари: швейні та трикотажні вироби, корсетні товари, парфюмерно-косметичні вироби, пір'яно-пухові вироби, дитячі іграшки м'які дитячі іграшки, тканини тюлегардинні і мереживні полотна, килимові вироби метражні, білизна натільна, білизна постільна, панчішно-шкарпеткові вироби, вироби з натурального та штучного волосся (перуки), товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
Відповідно до ГОСТу 19917-93 матрац відноситься до категорії «Меблі для сидіння та лежання». Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні приналежності відносяться до категорії «Швейні та трикотажні вироби».

Повернення грошей і порядок розгляду претензій

Клієнт має право повернути товар, придбаний з використання сертифіката за умови повідомлення про це podushka.ua протягом чотирнадцяти днів з дати отримання товару з використанням Сертифікату і отримати назад гроші у розмірі вартості товару, при наявності документів, що підтверджує повну оплату Товару та посвідчують особу Покупця.
Повернення коштів здійснюється тим же способом, яким вони були внесені виключно після письмового звернення в офіційний офіс podushka.ua Засоби, оплачені за супутні послуги (послуги доставки та інші додаткові послуги, які були оплачені при придбанні товару з використанням Сертифікату) не повертаються.
Претензії Клієнта за придбаним товаром з використанням Сертифіката приймаються до розгляду тільки в письмовому (електронному) вигляді. Розгляд претензій, пов'язаних з придбанням Товару, здійснюється при пред'явленні Клієнтом відповідних фінансових документів, що підтверджують оплату Послуг, а також інших документів, якими клієнт обґрунтовує свої претензії. Співробітникам podushka.com.ua. може знадобитися до 5 робочих днів для проведення перевірки пред'явлених документів і фактів, викладених в заяві.
Сторони вирішують виниклі розбіжності або претензії шляхом проведення переговорів. У разі, якщо сторони не досягнуть домовленості щодо спірних питань шляхом переговорів, ці питання підлягають розгляду в судовому порядку відповідно до підсудністості, встановленої законодавством України.

Персональні дані

Покупець, ознайомившись з даними правилами, купуючи товар за допомогою сертифіката, підтверджує свою згоду з тим, що podushka.ua використовує і обробляє персональні дані Клієнта згідно з чинним законодавством України.