Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Фотоальбоми

Min:0 Min:99999

Гарний фотоальбом - вічна пам'ять про теплі моменти

Незважаючи на стрімкий розвиток цифрових технологій, фотоальбом залишається найбільш надійним способом зберігання фотографій. Для багатьох сімей перегляд сторінок фотоальбому є однією з улюблених традицій. Надруковані та оригінально оформлені знімки мають унікальну здатність переносити в минуле, оживляти щасливі дні безтурботного дитинства та інші кращі моменти життя. Фотокнига з красивою та міцною обкладинкою також стає прекрасним доповненням до багатьох важливих подій - від весілля до випускного. Альбом для фотографій можна піднести і в якості подарунка батькам, друзям або своїй другій половинці.

Які бувають альбоми для фото та чим відрізняються

Фотоальбом на 200 фотографій EVGЩоб наповнити вміст фотоальбому прекрасними спогадами, не потрібно далеко ходити за ідеями. Сімейний, дитячий або особистий - кожен з них може відображати різні фрагменти вашого життя. Весільний фотоальбом має святковий декор та виготовляється, як правило, в світлій колірній палітрі. Варіант для дитячих фото може бути оформлений в рожевому або блакитному відтінку, в залежності від статі або переваг дитини.

Також альбоми для фотографій створюються з різних матеріалів. І хоча «класикою жанру» залишається поліпропілен, багато хто віддає перевагу більш якісним моделям з картонними листами та обкладинкою з ламінованого паперу, картону або штучної шкіри. Відрізняються вироби і за способом кріплення - фотоальбом може бути прошитим, проклеєним, пов'язаним або пружинним.

Найзвичніший різновид - з розміщенням фото в файлових аркушах: всередині таких виробів передбачені кишеньки для знімків певного розміру. З іншого боку, для зберігання святкових фотографій можна обрати варіант без кишень - він дозволить роздруковувати знімки різного розміру та розміщувати їх самим нетривіальним чином. Окрему категорію складають зручні самоклеючі моделі. Щоб закріпити в такому вигляді картку, потрібно підняти магнітний лист, розмістити її та накрити тим же листом.

Асортимент фотоальбомів в каталозі інтернет-магазину «Подушка»

У нашому інтернет-магазині ви маєте змогу купити фотоальбом виходячи з наступних характеристик:
  • кількість сторінокФотоальбом на 30 листів - мінімальний варіант передбачає зберігання 30 фотокарток, але на наших віртуальних полицях ви можете доглянути фотокнигу на 200 та навіть 300 аркушів, яка дозволить не тільки втілити невеликий фотографічний сюжет, а й розмістити безліч знімків з різних періодів життя;
  • матеріал обкладинки - кожзам, ламінований картон, а також з доповненням у вигляді стрічки;
  • розмір фотографій - найпоширенішим вважається формат 10х15, але у нас також є варіанти, розраховані на розміщення знімків 13x18, 29x32 і інших форматів;
  • тематика - весільний, сімейний, дитячий, анкетний або особистий.
Інтернет-магазин «Подушка» пропонує за вигідною ціною фотоальбоми від торгової марки EVG, що спеціалізується на виробах для декору, сувенірах та безпосередньо альбомах та фоторамках. Ви можете замовити гарний фотоальбом в якості презенту на конкретну дату або просто для фотоколекції. Ви також можете розраховувати на допомогу у виборі та швидку доставку як по Києву, так і в будь-яку іншу точку України.
arrow down