Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Фартухи для творчості

Min:0 Min:99999

Чи потрібен вашій дитині фартух для творчості?

Малюки - великі вигадники. Обожнюють працювати з рідкими та сипучими матеріалами: кольоровим піском, крейдою, фарбами. Тому батькам вигідно купити дитячий фартух для творчості. Цей простий атрибут захистить одяг, підлогу та меблі в будинку. При цьому не доведеться обмежувати бажання дитини творити прекрасне.

Також фартух для творчості незамінний у школі. У початкових класах з учнями проводять різні види занять: ліплення, малювання, аплікація. Дитячий фартух ефективно захищає шкільну форму під час цього процесу. До того ж в кишенях зручно зберігати інструменти: кисті, губку, ластик.

Види, характеристики, матеріали

Фартух з нарукавниками для творчості Shimmer & Shine KiteФартухи для творчості випускають з легкої та міцної тканини. Вона здатна витримати багаторазові прання. Та й по вазі такий матеріал лише незначно збільшить вагу портфеля. Фасон підбирають таким чином, щоб тканина максимально захищала одяг, але не заважала процесу творення. На лицьовій стороні виробу обов'язково розміщено кишеню, в яку зручно складати необхідні предмети.

Як правило, дитячий фартух для творчості продається разом з нарукавниками. Цей атрибут допоможе зберегти рукава від плям. Адже діти займаються виробами та малюванням за столом, на поверхні якого часто розливається фарба. Фартух забезпечений зав'язками, кнопками або регульованими лямками. Якщо юний художник не зможе акуратно зав'язати тасьми - не біда. Широке полотно все одно захистить його одяг від випадкових плям.

На що звернути увагу в процесі вибору

Щоб зробити процес творчості більш приємним, на дитячих фартухах зображують героїв популярних фільмів або онлайн ігор. Хлопчики із задоволенням надягають аксесуар з гоночним автомобілем; дівчинки - з пухнастими котиками, ошатними принцесами. Важливе й забарвлення. Хлопчаки з задоволенням носять чорні або темно-сині моделі. Леді вважають за краще рожевий, бузковий, фіолетовий.

При виборі дитячого фартуха для творчості корисно звернути увагу на:
  • Фартух з нарукавниками Kite Motocrossнаявність нарукавників;
  • тканина (бавовна, поліестер);
  • спосіб зав'язування;
  • наявність глибоких кишень.
При пошитті виробів не використовують дорогі тканини. Тому ціна фартуха для творчості зазвичай невелика. Вартість не є вирішальною. Тому маленькі покупці можуть зосередитися на особливостях фасону і забарвлення.

Асортимент фартухів для творчості в інтернет-магазині «Подушка»

Спецодяг для вирішення творчих завдань не вимагає примірки та підгонки. Тому замовити дитячий фартух з рукавами для безпечної творчості зручно в інтернет-магазині. Тут прекрасний вибір виробів з естетичними принтами. Представлені різноманітні кольори. Є моделі для хлопчиків і дівчаток.

Фартухи для творчості переважно зшиті з поліестеру. Цей матеріал не пропускає фарбувальний пігмент, оберігає одяг від бруду та клею. У Києві придбати товари можна з кур'єрською доставкою. Також передбачена оперативна відправка замовлення по Україні.
arrow down