Електричні соковижималки

Min:1699 Min:1699
Соковижималка відцентрова Ardesto 1000Вт JEG -1000
Соковижималка відцентрова Ardesto 1000Вт JEG -1000
Код: 263650

Виробник: Ardesto (КНР)

Ціна:
1 699 грн

Електрична соковижималка - необхідна техніка в кожній родині

На сучасній кухні електрична соковижималка є незамінним помічником. Кухонний прилад помітно полегшує приготування свіжого соку, а також дозволяє швидко перебрати врожай та отримати максимум поживних і корисних речовин з фруктів та овочів. Жоден пакетований або пляшковий напій з магазину, що містить консерванти та підсилювачі смаку, не зрівняється з фрешем, який повністю виготовлено з натуральних інгредієнтів.

Електросоковижималка: переваги та види

Попит на цю групу пристроїв в побуті продиктований широким спектром переваг:Соковижималка Panasonic
  •  простота у використанні та обслуговуванні;
  •  можливість переробити багато фруктів і овочів за короткий час;
  •  зручна система контролю м'якоті та соку;
  •  ефективність при приготуванні соку з різноманітних продуктів: від винограду та цитрусових до томатів і яблук;
  •  наявність різних насадок, що дозволяють також шинкувати і терти продукти;
  •  мінімальний витрата електроенергії;
  •  малошумна робота електричного двигуна;
  •  оптимальне поєднання ціни та якості.
Залежно від типу конструкції та призначення електричні соковижималки діляться на:
  1. Цитрусові - вузькоспеціалізовані прилади, які розроблені для переробки цитрусів. Така соковижималка оснащується конусоподібною насадкою, на яку кладеться фрукт м'якоттю донизу. У більш сучасних моделях є фільтр, що виключає потрапляння м'якоті в резервуар.
  2. Відцентрові - соковижималки, за допомогою яких можна переробляти будь-які плоди, як м'які, так і тверді. У різному виконанні такі прилади представлені в модельному ряду Panasonic. Агрегати відрізняються високою продуктивністю (0.2-1.5 kBт) та працюють за принципом центрифуги: інгредієнти надходять на обертовий сепаратор і притискаються до нього під тиском відцентрової сили. Відцентрова соковижималка може мати конічний або циліндричний сепаратор. Останній вичавлює більше соку, але після приготування двох-трьох склянок напою його потрібно чистити від нагромаджень макухи.
Альтернативою згаданим вище електричним приладам може стати шнекова соковижималка. Цей вид обладнання має потужність від 200 Вт, але вимагає деяких зусиль користувача при експлуатації. Механізм обробки плодів нагадує роботу м'ясорубки: в камеру поміщуються продукти, а шнековий вал їх штовхає до сита, вичавлюючи рідину. Така технологія дозволяє отримати нектар не тільки з фруктів або овочів, але також з ягід з кісточками, зелені, коренеплодів і навіть горіхів.

На які характеристики звернути увагу при виборі соковижималки?

Різні представники цього типу пристроїв відрізняються характеристиками, вивчивши які, ви зможете вибрати ідеальний варіант. Щоб придбати дійсно якісну та надійну електросоковижималку, рекомендується орієнтуватися на такі параметри, як потужність, наявність великої кількості ємностей для м'якоті та рідини, кількість налаштувань і режимів, тривала робота і захист від перегріву. У комплект багатьох електричних соковижималок входять додаткові аксесуари, що підвищують функціональність техніки. Зверніть також увагу на матеріал, з якого виготовлений корпус: нержавіюча сталь, метал або екологічно чистий пластик. Особливо це важливо при експлуатації шнековой соковижималки.

В інтернет-магазині "Подушка" ви можете купити електричну соковижималку з гарантією. Ми також пропонуємо вигідні умови доставки як в межах Києва, так і в будь-яку іншу точку України.