Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Ексклюзивні подушки

Min:0 Min:99999

З ексклюзивними подушками сон набуває нових барв

Подушка ортопедична Belair Billerbeck Німеччина Ексклюзивні подушки, це та категорія товарів, яка не викликає сумнівів у своїй якості. Всі вони мають дві принципові відмінності від звичайних подушок. Перше, це незрівнянний естетичний вигляд, друге - позитивний ефект від користування. Такі вироби цілком відповідають в своїй ціні і служать довгі роки. Ви можете купити ексклюзивну подушку в подарунок близькій людині або для власного комфорту. У магазині представлені антиалергенні, ортопедичні та пухові подушки з різними матеріалами обробки.

Штучні і натуральні подушки

Сон на подушці з гусячого пуху в бавовняному чохлі стає особливо приємним. Цей наповнювач володіє високою м'якістю і теплорегулірующій якостями. Як правило, всі ексклюзивні подушки виконуються в пропорціях 90% пуху до 10% перу. Ви можете одягнути її в чохол з ручною вишивкою або ж з натурального шовку, що зробить виріб не тільки комфортним, але і красивим. Алергікам можна порадити купити подушку з гіпоалергенного волокна з бактерицидними властивостями. Це унікальний матеріал, який благотворно впливає на організм і при цьому відрізняється довговічністю.

Ортопедичні подушки різного типу

Ортопедичні подушки можуть виконуватися з латексної піни, перфорованого поліуретану, суміші поліестеру з модалом. Форма буває хвилеподібною і повністю гладкою. Такий матеріал досконало сприяє зняттю напруги людського тіла. Поклавши голову на ортопедичну подушку, ви отримуєте максимальний розслабляючий і релаксаційний ефект в години відпочинку або сну. Подушка приймає форму вашої голови, створюючи враження невагомості. Це сприяє розслабленню м'язів і рівномірному розподілу крові в шийному відділі. У магазині представлено безліч оригінальних подушок елітного класу, які не тільки дарують здоровий сон, а й доповнюють інтер'єр.

arrow down