RU
UA
Вхід в кабінет

😷 Режим роботи магазинів в період до 16.04 😷

Детальніше

Акція Для відпочинку на воді Зі знижкою

Min:0 Min:99999

Довгоочікувана відпустка підійшов, і прийшла пора купити дитячі товари для відпочинку на воді. У період літа, коли поїздка з дітьми спланована на море або річку, надувні приналежності, є не тільки елементом гри вашого малюка, але і його безпекою. Тому придбати надувний матрац, дитячий плавальний круг в Києві, Україні просто необхідно.
Відпустку можна провести і на дачі, заміському ділянці. Коли сонечко гріє малюкові дуже корисні водні процедури, які сприяють загартовуванню дитячого організму. Та й взагалі, діти просто обожнюють плескатися у воді і грати в ігри, а для цього можна придбати дитячий надувний басейн. Басейн для дітей може мати різноманітні форми і навіть бути ігровим центром.
Поєднайте приємне з корисним, навчіть дитину плавати під час відпустки. На початкових етапах можна придбати нарукавники для плавання, які підстрахують вашого малюка. Найменших дітей, в воду можна відпускати тільки з надувним кругом. Всілякі яскраві надувні матраци і кола, з зображеннями мультиплікаційних героїв сподобаються дитині і будуть надійним охоронцем вашої дитини у водному середовищі.
В онлайн-магазині «Подушка» зібрані найцікавіші дитячі товари для відпочинку на воді, що б ваш малюк не тільки весело проводив час, але і був у безпеці.