Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Вишиванки для хлопчиків

Min:0 Min:99999

Що таке вишиванка?

вишиванка для хлопчика

Вишита сорочка, виконана вручну, символ здоров'я. Чим буває вишиванка для хлопчика? Вона виконує функцію сімейної реліквії, твори мистецтва. Вишиванка приносить удачу, дарує свято і радість. Ця сорочка, для тих, хто її носіт- оберіг від негараздів і труднощів.

Якими бувають вишиванки для хлопчиків? Зазвичай, це сорочки з орнаментом, вільного крою. Їх можна носити з поясом або ременем з м'якої шкіри. Для таких сорочок існує певний орнамент.

Кожен вид зображення на сорочці має своє значення.

Що висловлює орнамент

Рослинні орнаменти:

  • калина - відродження і безсмертність роду.
  • виноград - радісна сімейне життя,
  • маки - захист.
  • хміль - буйство молодості і любові.
  • дуб - покровитель чоловічого начала, це мужність, енергія, сила.

Геометричні візерунки:

вишиванки для хлопчиків

  • вода і сонце - символ добра, вишиваються на дитячих сорочках.
  • Ромб, який має точку посередині - знак чоловічого родючості, вишивається ниткою блакитного кольору.
  • чорний колір візерунків - символ родючості, їх надягають на весілля.

Національний одяг, а вишиванка відноситься до такого виду, має незвичайну силу, яка має зв'язок з предками, зберігає позитивну енергію.

Вишиванка на хлопчика є в гардеробі у кожної сім'ї. Дитина з дитинства звикає носити національний одяг, в ньому зміцнюється і зростає любов і повагу до свого народу. Вишиванки вдягають і в буденні і в святкові дні. Красиво, модно і зручно! Сорочка шиється з натурального льону або бавовни. Цей вид тканини прекрасно зігріває в морозні дні і дає можливість тілу дихати в спекотні літні дні.

вибір вишиванки

Вибирати вишиванки для хлопчиків потрібно обов'язково з самим майбутнім її господарем. Нехай дитині сподобається та річ, яку він повинен носити з гордістю. Ця сорочка може бути традиційного білого і довгою. Рукава обшиті мереживом червоного кольору і оброблені чорним. Такі сорочки підходять і до штанів, і до джинсів.

Купити вишиванку для хлопчика в Києві дуже просто. Хто ще не придбав собі стильну і красиву вишиванку, може зробити це в будь-який зручний час, замовивши на сайті /. Працює інтернет-магазин без обіду і вихідних. Є багатий вибір товарів. Замовлення можна оформити і по телефону.

arrow down