RU
UA
Вхід в кабінет

Штори в дитячу

Min:600 Min:600

Тюль Linder 642 40 49737

Код: 216842

Виробник: Linder (Франция)

висота - 260 см, ширина - 150 см

Артикул: LINDER 642 40 49737
Ціна:
600 грн

Створення дитячої кімнати - це можливість втілити найзаповітніші дизайнерські рішення. Багато батьків з трепетом і захопленням підбирають кожну деталь при оформленні куточка для свого малюка. Важливу роль відіграють і штори для дитячої кімнати. Адже вони одночасно повинні виконувати безліч функцій:

• створювати правильну атмосферу - не дратувати дитини;
• бути з екологічно чистих матеріалів;
• захищати від занадто яскравих сонячних променів;
• бути легкими у догляді;
• естетично виглядати і підходити до загального інтер'єру.

Інтернет-магазин «Подушка» »пропонує Вам за вигідною ціною купити в Києві штори в дитячу кімнату. Кімнату хлопчика, наприклад, можна зробити більш мужньою в стриманих тонах, щоб виховати в майбутньому джентльмена хороший смак. А куточок дівчинки можна зробити в романтичних, ніжних тонах. Адже у Вас росте справжня принцеса!
Батьки пам'ятаєте, що діти дуже швидко ростуть. Тому створюючи куточок для Вашого малюка, Ви можете це зробити максимально універсальним в кожній деталі. Адже вже через кілька років Ваш малюк стане дорослим і захоче сам привнести свої ідеї в створення комфорту і затишку. Навіть штори в дитячу кімнату дитина захоче поміняти на свій смак, а Інтернет-магазин «Подушка» з радістю Вам у цьому допоможе з доставкою по Києву та по всій Україні. Приємних Вам клопоту і нехай куточок Вашого чада буде найкомфортнішим!