Ми працюємо. 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше

Дитячі музичні інструменти

Min:0 Min:99999

Музичні інструменти для дітей

Батьки хочуть, щоб нове покоління росло в гармонії з навколишнім світом. Тому купують для дітей різноманітні музичні інструменти. Це легкий спосіб стимулювати талант, сформувати почуття ритму і просто підняти настрій! У Києві багато музичних шкіл. Але в інших населених пунктах України не завжди є можливість займатися музикою серйозно. Таким чином, дитячий музичний інструмент може стати єдиним «віконцем» в світ звуків, мелодій і пісень!

дитячі музичні ІНТСРУМЕНТмузичні інструменти для дітей

Музика - запорука гармонійного розвитку дитини

Поряд з логікою і моторикою малюкові необхідно розвивати слух. У віці від 0 до 1 року цю функцію виконують брязкальця, звукові килимки, маракаси, кастаньєти. Коли малюк стає старшим, приходить час барабана, піаніно, сопілочки, губної гармошки. Секрет дитячих музичних інструментів в тому, що вони розвивають не тільки слух. Дерев'яні палички, клавіші, струни - позитивно впливають на моторику і координацію. Щоб видобувати звуки, маляті доводиться узгоджувати рухи двох рук і підраховувати подумки тривалість пауз. Таким чином музичний інструмент для дитини виконує роль розвиваючої іграшки!

Види і призначення

Дитячі музичні інструменти виглядають як копія дорослих. Але вони простіше по функціоналу і більш мелодійні. Досить рідко дитина просить купити саксофон, флейту, сопілку. А ось з ударними грає охоче. Найбільш популярні у дитячій аудиторії:

  • ксилофон - розвиває сприйняття відстані, кольорів, координацію;
  • бубон, барабан - формують почуття ритму;
  • гітара - розвиває дрібну моторику;
  • піаніно - знайомить з широкою палітрою звуків.

Останнім часом список дитячих музичних іграшок та інструментів поповнив мікрофон для караоке. Він цілком функціональний. Відтворює музику зі смартфона за технологією BlueTooth. Дітворі подобається використовувати такий пристрій в рольових іграх. З ним вони вчаться «виступати» перед публікою. Хлопчик чи дівчинка може соромитися, розповідаючи вірш. Але з мікрофоном в руках зробить це набагато охочіше!

Як вибрати музичний інструмент для дитини?

Музичні інструменти для дітей в нашому каталозі схожі на справжні. Це важливий фактор залучення хлопчиків і дівчаток в світ музики. Асортимент іграшок в інтернет-магазині podushka.com.ua дозволяє вибрати для свого малюка барвистий барабан з паличками, естетичне дитяче фортепіано, яскраву ударну установку. Деякі моделі музичних інструментів для дітей поєднані з розвиваючими іграми. Наприклад, ксилофон з кульками оснащений дерев'яним молоточком і виконує роль дитячої стукалки. А блакитне піаніно не тільки представлено в сучасному форматі, а й оснащено зйомним мікрофоном на підставці.

arrow down